Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Rakoniewice – ekspresowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie wyliczona na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Rakoniewice wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za jaką firmy skupujące są gotowe odkupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Rakoniewice jest niewystarczająco korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Rakoniewice uwzględniają już czynniki zaniżające cenę nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować np. kłopoty z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami załatwianie formalności może zająć jedynie 7 dni, a należności otrzymasz gotówką albo przelewem już w dzień podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel realnie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione a które to doprowadzają do tego, że sprzedający wyrażają zgodę na ceny niższe nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć kwotę dla pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika musisz zakwalifikować czas poszukiwania nabywcy, który to czas często trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten czas to też znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Rakoniewice.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz należności do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę domu Rakoniewice na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zadecydować o sprzedaniu domu
 • zyskać satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (albo nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni posiadacz albo lokator nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów lub innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny jest bez uregulowania – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone w wyniku działania ognia lub wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem przyznanym na skutek odziedziczenia albo po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu funduszy oraz na uniknięciu zbędnych wydatków – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Rakoniewice określana jest na podstawie dziesięciu różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik online?

Planujesz skorzystać z pomocy przeliczników do ustalania wyceny nieruchomości? Trzeba być świadomym, że taka wycena mieszkania nie za każdym razem jest miarodajna ponieważ aplikacje do wyceny domu nie uwzględniają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być dużo zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie chętny, żeby ją zaakceptować. W naszej firmie możesz liczyć na adekwatną wycenę nieruchomości Rakoniewice, która od razu będzie stanowić propozycję odkupienia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Rakoniewice prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też obejrzymy oferowaną nieruchomość i sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który następnie udostępnimy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Rakoniewice, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem eksperta i część sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Wiedz jednak, że taka wycena domu pociąga za sobą duży koszt, a nie daje żadnej gwarancji, że napotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zapłacić taką sumę. U nas możesz liczyć na zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Rakoniewice – porównanie ogłoszeń?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą istotnie wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która zaś zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci zainteresować kupca. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Rakoniewice i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Rakoniewice zobowiązuje do zaakceptowania jakiejś propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Rakoniewice zawiera jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć którąś wycenę czy wszystkie odrzucić – nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu sporządzonych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę domu Rakoniewice masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a dalej prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button