Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zaklików – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Zaklików zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za którą skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Zaklików jest za mało korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Zaklików uwzględniają już czynniki zaniżające cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cała sprzedaż może trwać nie dłużej jak tydzień, a pieniądze otrzymasz gotówką albo przelewem od razu w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający faktycznie ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te wynikają z negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione a które to powodują, że właściciele wyrażają zgodę na ceny zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć zapłatę dla pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania należy wrzucić okres poszukiwań nabywcy, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to też spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na zakończenie transakcji przedłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Za 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Zaklików.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej opłacalną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz należności do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Zaklików w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Przedłużający się okres sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje lokal (albo nie mieszka), użytkuje bez żadnego zezwolenia; wcześniejszy właściciel czy też lokator nie chcą wyprowadzić się z mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów lub innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone w wyniku działania ognia albo wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem orzeczonym na drodze odziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Zaklików kalkulowana jest w oparciu o dziesiątkę konkurencyjnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Poszukujesz programów do ustalania wartości mieszkania? Należy być świadomym, że tego typu wycena domu nie w każdej sytuacji jest rzetelna bo kalkulatory do wyceny domów nie uznają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena domu może być dużo zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. W naszej firmie masz indywidualną wycenę domów Zaklików, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę domów Zaklików przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem z fotografiami, który potem przekażemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Zaklików, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia jaką możesz podać cenę za swój dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem biegłego i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu jest związana z dużym kosztem, a nie daje żadnej pewności, iż spotkasz kupującego, który będzie chętny zapłacić wyliczoną cenę. U nas masz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Zaklików – przejrzenie ogłoszeń?

Inną metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety lub internet. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą znacznie wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić zbyt małą cenę nieruchomości, czym narazisz się na straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą wartość, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie nabywców będzie bardzo ograniczone bądź nawet go nie będzie. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Zaklików i jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Zaklików zobowiązuje do przyjęcia jednej oferty?

Oczywiście, że nie! Nie musisz bać się, że bezpłatna wycena mieszkania Zaklików posiada gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, by przyjąć dowolną ofertę czy całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę domu Zaklików masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a następnie prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jaką cenę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button