Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Szepietowo – błyskawiczna i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie wyliczona na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Szepietowo wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za jaką firmy skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może okazać się, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Szepietowo jest za mało zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Szepietowo zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować na przykład problemy z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami załatwianie formalności może zająć jedynie tydzień, a należności otrzymasz do ręki albo przelewem od razu w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi przy finalizowania transakcji. Różnice te są rezultatem prowadzonych negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że sprzedający akceptują kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych wad sprzedaży z udziałem pośrednika musisz wrzucić czas wyczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to też znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o następne miesiące.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Za dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Szepietowo.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia aktu notarialnego, dostajesz należności do ręki albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij formularz, by otrzymać wycenę domu Szepietowo na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – dlaczego warto?

Możemy zapewnić, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • mieć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Wydłużający się okres sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie wśród kupców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni właściciel lub najemca nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów i innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – po dewastacji, zniszczone wskutek pożaru albo wody, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty do usunięcia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem przyznanym na skutek spadku albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu funduszy a także na uniknięciu dodatkowych kosztów – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Szepietowo kalkulowana jest na podstawie dziesiątki niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator internetowy?

Szukasz kalkulatorów do ustalania wyceny nieruchomości? Należy wiedzieć, że taka wycena domu nie w każdym razie jest rzetelna bo aplikacje do wyceny nieruchomości nie uznają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W rezultacie wycena mieszkania może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz indywidualną wycenę mieszkania Szepietowo, która od razu będzie stanowiła propozycję nabycia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę nieruchomości Szepietowo prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który następnie udostępnimy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Szepietowo, a Ty zyskujesz gwarancję, że propozycje cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem eksperta i wiele oferujących decyduje się na to. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów jest związana z dużym wydatkiem, a nie masz żadnej gwarancji, że spotkasz kupca, który będzie gotowy zgodzić się na wyliczoną kwotę. U nas otrzymujesz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Szepietowo – przejrzenie ofert?

Najłatwiejszą metodą na określenie ceny swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej gazety czy też portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą znacznie wpłynąć na cenę nieruchomości. W efekcie możesz niechcący ustalić za niską wartość nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie małe albo nawet zerowe. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Szepietowo a jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Szepietowo jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena domu Szepietowo musi mieć jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś wycenę czy całe dziesięć odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z tytułu przygotowania ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Szepietowo masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button