Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Lubień Kujawski – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Lubień Kujawski wskazują faktyczną cenę rynkową, za którą skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie musisz obawiać się żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Lubień Kujawski jest za mało korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Lubień Kujawski mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemowego najemcę, długi czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas cały proces sprzedaży może zająć tylko tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej albo przelewem od razu w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący realnie ponosi przy nawiązywania transakcji. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste i powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres poszukiwań kupca, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości w tym czasie to także spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeśli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące dotyczących} oferowanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Lubień Kujawski.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej opłacalną i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz pieniądze do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę nieruchomości Lubień Kujawski w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – podejmij współpracę

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • poczuć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać problemy i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie wśród klientów
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje lokal (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; były właściciel bądź najemca nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek i innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone na skutek działania ognia czy też powodzi, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem przyznanym na skutek spadku albo po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Lubień Kujawski określana jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Planujesz skorzystać ze wsparcia narzędzi do określania wartości domu? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena mieszkań nie zawsze jest miarodajna z uwagi na to, iż przeliczniki do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena mieszkań może być znacznie zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na spersonalizowaną wycenę mieszkań Lubień Kujawski, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę nabycia.

Informacje do wyceny domów

Wycenę domu Lubień Kujawski przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość i przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który dalej udostępnimy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Lubień Kujawski, a Ty masz pewność, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz ofertę, ale nie masz orientacji za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale eksperta i część osób z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domu wiąże się ze znacznym kosztem, a nie masz wcale pewności, iż napotkasz klienta, który będzie skłonny zgodzić się na taką kwotę. U nas masz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Lubień Kujawski – przejrzenie ofert?

Najprostszą metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej gazety i serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak być świadomym, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą istotnie wpłynąć na wartość mieszkania. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić za małą wartość mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która zaś spowoduje, że trudno będzie Ci zainteresować kupującego. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Lubień Kujawski i jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Lubień Kujawski jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy obawiać się, że darmowa wycena domu Lubień Kujawski musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś oferty czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek wydatków z tytułu przygotowania propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę domu Lubień Kujawski możesz zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button