Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kamieńsk – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Kamieńsk wskazują faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące chcą wykupić nieruchomość od zaraz za sumę pieniędzy w formie gotówki. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Kamieńsk jest niewystarczająco intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Kamieńsk uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zakwalifikować na przykład problemy z najemcą, nieuregulowane należności czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cała sprzedaż może potrwać jedynie siedem dni, a należności otrzymasz gotówką lub na konto od razu w dzień podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel realnie ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że sprzedający przystają na ceny niższe nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres wyczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Przekazujesz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Kamieńsk.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej zyskowną i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce i pasujący termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz pieniądze do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Kamieńsk w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Przeciągający się okres sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i potrzeba odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni właściciel albo lokator nie zamierzają wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku kredytów lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone wskutek działania ognia czy też wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem nabytym na skutek dziedziczenia czy też po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu gotówki oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Kamieńsk ustalana jest na bazie 10 konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Poszukujesz przeliczników do ustalania wartości nieruchomości? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkań nie w każdym przypadku jest właściwa z uwagi na to, że aplikacje do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W efekcie wycena domów może być znacznie zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. U nas otrzymujesz precyzyjną wycenę domu Kamieńsk, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę domu Kamieńsk przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy Twoją nieruchomość i przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który następnie udostępnimy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Kamieńsk, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i część właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Trzeba jednak mieć świadomość, że tego typu wycena domów jest związana z dużym kosztem, a nie daje wcale pewności, że napotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić obliczoną cenę. W naszym skupie możesz liczyć na obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Kamieńsk – przegląd ogłoszeń?

Inną metodą na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety i portale ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić za niską wartość nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która zaś sprawi, że zainteresowanie wśród nabywców będzie małe lub nawet zerowe. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Kamieńsk a jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Kamieńsk stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena domów Kamieńsk musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z jakiejś oferty czy każdą oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych wydatków z racji sporządzenia wycen. Wypełniając wniosek o wycenę domu Kamieńsk masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a dalej poszukiwać kupców samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu orientację jaką kwotę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button