Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Glinojeck – błyskawiczna i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Glinojeck wskazują faktyczną cenę rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne odkupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo opłat. Może się zdarzyć, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Glinojeck jest niewystarczająco intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Glinojeck zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może potrwać nie więcej jak tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej albo na konto od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel faktycznie ponosi przy nabycia. Różnice te biorą się z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i powodują, że sprzedający przystają na ceny niższe nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania należy zakwalifikować okres oczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to także spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się dotyczących} oferowanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Glinojeck.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, aby otrzymać wycenę nieruchomości Glinojeck na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – współpraca

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • poczuć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem mieszkaniem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo konieczność odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (bądź nie zamieszkuje), użytkuje nie mając żadnego pozwolenia; były właściciel albo najemca nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte wskutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny pozostaje nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Domy bez pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone na skutek pożaru bądź wody, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z udziałem przyznanym na skutek spadku lub po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Glinojeck określana jest na bazie dziesiątki różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Chcesz skorzystać ze wsparcia narzędzi do określania wyceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena mieszkań nie zawsze jest miarodajna bo przeliczniki do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena mieszkań może być bardzo zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie dostajesz precyzyjną wycenę nieruchomości Glinojeck, która od razu będzie stanowiła propozycję nabycia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkania Glinojeck ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też przybędziemy na Twoją nieruchomość oraz sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który później wyślemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Glinojeck, a Ty zyskujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz anons, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale biegłego i część sprzedających decyduje się na to. Wiedz jednak, że taka wycena domów jest związana ze znacznym kosztem, a nie masz wcale pewności, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować taką sumę. W naszej firmie otrzymujesz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Glinojeck – przeanalizowanie ofert?

Najprostszą metodą na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma i portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą w dużej mierze przełożyć się na cenę mieszkania. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć cenę mieszkania, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie wśród kupujących będzie niewielkie bądź nawet zerowe. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Glinojeck i jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Glinojeck zobowiązuje do zaakceptowania którejś propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba bać się, że bezpłatna wycena domu Glinojeck musi mieć gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z którejś propozycji czy wszystkie odrzucić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia jakichkolwiek wydatków z tytułu przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę domu Glinojeck masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a dalej poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jaką cenę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button