Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Lędziny – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Lędziny zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące chcą nabyć nieruchomość od zaraz przekazując należności w postaci gotówkowej. Nie musisz bać się żadnych zatajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Lędziny jest mniej zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Lędziny zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować np. kłopoty z lokatorem, zadłużenie bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami cała sprzedaż może trwać jedynie tydzień, a należności otrzymasz do ręki lub na konto już w dzień opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający rzeczywiście ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te są wynikiem negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste i powodują, że sprzedający akceptują ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć zapłatę dla pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży poprzez pośrednika musisz zakwalifikować czas wyczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne miesiące.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Lędziny.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najbardziej zyskowną i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin spotkania u notariusza.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostajesz ustaloną kwotę do ręki lub poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, by dostać wycenę domu Lędziny w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Możemy obiecać, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • odczuć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długi czas sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni właściciel bądź lokator nie chcą opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny jest nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku działania ognia lub wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki przeznaczone do wyburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem przyznanym w wyniku dziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu gotówki oraz na uniknięciu dodatkowych wydatków – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Lędziny określana jest po przeanalizowaniu dziesięciu różnych propozycji firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Poszukujesz programów do ustalania ceny mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena domów nie w każdej sytuacji jest adekwatna ponieważ narzędzia do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena mieszkań może być za wysoka i trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie chętny, aby ją zaakceptować. U nas masz dedykowaną wycenę domów Lędziny, która od razu będzie stanowić propozycję nabycia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę nieruchomości Lędziny przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu dotrzemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz z fotografiami, który następnie prześlemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Lędziny, a Ty masz pewność, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz anons, ale nie masz rozeznania na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem eksperta i część sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domu pociąga za sobą niemały wydatek, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż spotkasz klienta, który będzie skłonny zgodzić się na wyliczoną cenę. W naszej firmie otrzymujesz podobną wycenę domu, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Lędziny – analiza ofert?

Szybką metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet małe różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę mieszkania. W efekcie możesz niechcący ustalić zbyt niską cenę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci znaleźć kupca. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Lędziny i jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Lędziny jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Lędziny musi zawierać gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, by przyjąć jakąś wycenę czy wszystkie 10 oddalić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia żadnych wydatków z tytułu sporządzonych propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Lędziny masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale mając dzięki temu zorientowanie jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button