Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Mirosławiec – ekspresowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Mirosławiec określają rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Mirosławiec jest za mało atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Mirosławiec mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaszeregować np. kłopotliwego lokatora, nieuregulowane należności czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać najdłużej siedem dni, a należności otrzymasz do ręki lub na konto od razu w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający realnie ponosi podczas nabycia. Różnice te są rezultatem prowadzonych negocjacji między stronami, które są bardzo częste a które to doprowadzają do tego, że sprzedający przystają na ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić opłatę dla firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania trzeba zaliczyć czas poszukiwań nabywcy, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to także znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Mirosławiec.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz należności do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Uzupełnij formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Mirosławiec na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie domem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając żadnego pozwolenia; uprzedni właściciel czy też lokator nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte wskutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje nieuregulowany – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone na skutek pożaru bądź wody, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z udziałem nabytym w wyniku spadku bądź po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu funduszy i na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Mirosławiec ustalana jest w oparciu o dziesięć niezależnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Poszukujesz narzędzi do określania ceny nieruchomości? Należy być świadomym, że taka wycena domu nie zawsze jest właściwa z racji tego, iż programy do wyceny mieszkania nie uznają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena domów może być zbyt duża przez co niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, by ją przyjąć. U nas dostajesz precyzyjną wycenę domów Mirosławiec, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupu.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Mirosławiec sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem z fotografiami, który potem wyślemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Mirosławiec, a Ty masz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez rzeczoznawcę i wiele oferujących decyduje się na to. Należy jednak mieć świadomość, że tego typu wycena domu jest związana z niemałym wydatkiem, a nie daje wcale gwarancji, że napotkasz kupującego, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną cenę. U nas masz podobną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Mirosławiec – przeglądnięcie ofert?

Szybką metodą na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety albo internet. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet małe różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość mieszkania. W efekcie możesz niechcący ustalić zbyt niską wartość mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która znowósz poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci znaleźć kupującego. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkań Mirosławiec i jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Mirosławiec stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z dziesięciu propozycji?

Wcale nie! Nie trzeba obawiać się, że bezpłatna wycena domu Mirosławiec ma gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się zaakceptować którąś ofertę czy wszystkie odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z racji przygotowanych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Mirosławiec możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać kupujących samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button