Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wrocław – szybka i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Wrocław określają rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące są gotowe odkupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Wrocław jest mniej intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Wrocław uwzględniają już czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaszeregować np. kłopoty z najemcą, zadłużenie bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym umówimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może potrwać tylko tydzień, a należności otrzymasz gotówką albo na konto od razu w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący realnie ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te są rezultatem negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że właściciele przystają na kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania musisz zakwalifikować okres oczekiwania na kupca, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupujący będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację transakcji zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Przekazujesz nam informacje na temat na temat} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Wrocław.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen różnych firm, polecamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostaniesz pieniądze do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, by dostać wycenę mieszkania Wrocław w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – podejmij współpracę

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • zyskać zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i potrzeba pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (lub nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; wcześniejszy posiadacz albo lokator nie chcą wyprowadzać się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdewastowane, zniszczone w wyniku działania ognia bądź powodzi, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem orzeczonym na skutek dziedziczenia czy też po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu gotówki a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Wrocław kalkulowana jest w oparciu o dziesięć różnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Planujesz skorzystać z pomocy aplikacji do określania wyceny mieszkania? Musisz być świadomym, że taka wycena domu nie w każdym razie jest rzetelna gdyż przeliczniki do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. W efekcie wycena mieszkań może być bardzo zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. W naszym skupie otrzymujesz dopasowaną wycenę mieszkania Wrocław, która od razu będzie stanowić propozycję zakupu.

Dane do wycen domów

Wycenę nieruchomości Wrocław ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który dalej prześlemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Wrocław, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem biegłego i część sprzedających decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domów generuje wysoki wydatek, a nie daje wcale pewności, że znajdziesz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na taką cenę. W naszej firmie masz uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Wrocław – przegląd ogłoszeń?

Najłatwiejszym sposobem na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma i internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet małe różnice mogą istotnie wpłynąć na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt niską cenę nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony klientów będzie bardzo ograniczone albo nawet go nie będzie. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Wrocław i jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Wrocław zobowiązuje do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Wrocław posiada gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, by przyjąć dowolną propozycję czy też całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych wydatków z racji sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Wrocław możesz zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz żądać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button