Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ropczyce – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie ustalona w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Ropczyce zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za którą firmy skupujące chcą wykupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Ropczyce jest za mało atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Ropczyce zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować np. kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cały proces sprzedaży może potrwać jedynie tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej albo poprzez przelew od razu w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący realnie ponosi w momencie finalizowania transakcji. Rozbieżności te są rezultatem rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione a które to powodują, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na kwoty pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać należność dla pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres poszukiwania nabywcy, który to czas często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to też duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Ropczyce.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, a otrzymasz wycenę domu Ropczyce w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaniu domu
 • odczuć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie ze strony nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub konieczność odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (albo nie mieszka), zamieszkuje nie mając żadnego zezwolenia; uprzedni właściciel lub najemca nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu wskutek kredytów bądź innych umów.
   • Domy których stan prawny jest nieuregulowany – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku pożaru bądź wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym na drodze spadku albo po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu funduszy a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Ropczyce ustalana jest na bazie 10 różnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Planujesz skorzystać ze wsparcia narzędzi do określania wartości domu? Wiedz jednak, że tego typu wycena domów nie w każdym przypadku jest prawdziwa bo programy do wyceny domów nie uwzględniają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena mieszkania może być bardzo zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie skłonny, by ją przyjąć. W naszym skupie możesz liczyć na dopasowaną wycenę mieszkań Ropczyce, która jednocześnie będzie stanowić ofertę nabycia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Ropczyce sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem z fotografiami, który następnie udostępnimy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Ropczyce, a Ty masz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem eksperta i część sprzedających decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domu generuje wysoki wydatek, a nie daje wcale pewności, iż napotkasz klienta, który będzie chętny zapłacić obliczoną cenę. W naszej firmie masz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Ropczyce – przegląd ofert?

Najłatwiejszym sposobem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma lub portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć cenę mieszkania, czym narazisz się na straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która zaś sprawi, że zainteresowanie klientów będzie niewielkie albo nawet nie będzie go wcale. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Ropczyce i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Ropczyce zobowiązuje do przyjęcia jednej z dziesięciu ofert?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena nieruchomości Ropczyce posiada jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś ofertę czy całą dziesiątkę oddalić – nie jesteś zmuszony do uregulowania żadnych kosztów z tytułu przygotowania propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Ropczyce masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a potem prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button