Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Sokołów Małopolski – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Sokołów Małopolski zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Sokołów Małopolski jest niewystarczająco opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Sokołów Małopolski mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć np. kłopotliwego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę u notariusza zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może potrwać tylko 7 dni, a należności otrzymujesz gotówką albo przelewem już w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty zmniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika musisz zakwalifikować czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to także spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Sokołów Małopolski.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz należności do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Sokołów Małopolski na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • zyskać satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Wydłużający się czas sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie wśród kupców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (albo nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni posiadacz lub najemca nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów lub innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – po dewastacji, zniszczone w wyniku pożaru czy też wody, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem przyznanym na skutek spadku bądź po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Sokołów Małopolski wyliczona jest w oparciu o dziesiątkę konkurencyjnych ofert firm skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Chcesz skorzystać z pomocy przeliczników do określania wyceny domu? Trzeba być świadomym, że tego rodzaju wycena mieszkania nie za każdym razem jest miarodajna gdyż przeliczniki do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być zbyt wysoka i ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. U nas dostajesz adekwatną wycenę mieszkań Sokołów Małopolski, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Dane do wyceny domów

Wycenę mieszkania Sokołów Małopolski ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też odwiedzimy oferowaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który później przekażemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Sokołów Małopolski, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia na ile wycenić swój dom? Wycena domu może zostać dokonana przez specjalistę i część właścicieli decyduje się na to. Jednakże tego typu wycena domów pociąga za sobą duży wydatek, a nie masz ani odrobiny pewności, że znajdziesz klienta, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną kwotę. U nas otrzymujesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Sokołów Małopolski – porównanie ogłoszeń?

Innym wyjściem na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej czasopisma lub internet. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet znikome różnice mogą w dużej mierze przełożyć się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt małą wartość nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką cenę, która zaś poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci znaleźć klienta. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Sokołów Małopolski a jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Sokołów Małopolski zobowiązuje do przyjęcia którejś propozycji?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena domów Sokołów Małopolski posiada jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś oferty czy wszelkie odrzucić – nie ponosisz żadnych wydatków z tytułu przygotowanych propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę domu Sokołów Małopolski masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a następnie prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button