Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pieńsk – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Pieńsk określają faktyczną cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące chcą wykupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie musisz bać się absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Pieńsk jest niewystarczająco opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Pieńsk zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaliczyć na przykład problemy z najemcą, długi lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas załatwianie formalności może potrwać najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej lub przelewem od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel realnie ponosi w chwili realizacji transakcji. Różnice te są rezultatem negocjacji między stronami, które są nieuniknione i prowadzą do tego, że właściciele przystają na ceny niższe nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć opłatę dla pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować czas oczekiwania na zainteresowanego, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację transakcji zwiększy się o następne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Przekazujesz nam informacje dotyczące dotyczących} oferowanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Pieńsk.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz ustaloną kwotę do ręki bądź poprzez szybki przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Pieńsk na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – dlaczego warto?

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (bądź nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; były posiadacz bądź lokator nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny jest nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone w wyniku pożaru albo powodzi, bez mediów, z problemowym dojazdem, budynki do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, z lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem orzeczonym w wyniku spadku lub po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu funduszy i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Pieńsk ustalana jest na podstawie 10 różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator internetowy?

Poszukujesz narzędzi do ustalania wyceny nieruchomości? Trzeba być świadomym, że tego rodzaju wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest właściwa ponieważ przeliczniki do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena mieszkania może być za duża i trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie chętny, by ją zaakceptować. W naszej firmie dostajesz precyzyjną wycenę mieszkań Pieńsk, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupu.

Informacje do wyceny domów

Wycenę domów Pieńsk ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu obejrzymy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy opis razem z fotografiami, który dalej prześlemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Pieńsk, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za swój dom? Wycena domów może zostać przeprowadzona przez biegłego i część oferujących z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu generuje znaczny koszt, a nie masz żadnej gwarancji, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zgodzić się na taką sumę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Pieńsk – analiza ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły gazety i portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą istotnie wpłynąć na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić za małą kwotę nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei sprawi, że zainteresowanie kupujących będzie małe bądź nawet go nie będzie. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Pieńsk a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Pieńsk stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena nieruchomości Pieńsk musi posiadać gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy też wszelkie oddalić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia żadnych opłat z racji sporządzonych wycen. Wypełniając formularz o wycenę domu Pieńsk masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a potem prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button