Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Nowy Sącz – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Nowy Sącz określają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe odkupić nieruchomość od ręki przekazując należności w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy dopłat. Może się zdarzyć, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Nowy Sącz jest niewystarczająco korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Nowy Sącz uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaszeregować na przykład problemy z najemcą, długi bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cała sprzedaż może zająć jedynie tydzień, a należności otrzymujesz do ręki bądź na konto już w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi podczas nabycia. Różnice te są wynikiem rozmów negocjacyjnych między stronami, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że właściciele akceptują ceny niższe nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać opłatę dla pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania musisz zakwalifikować czas poszukiwania zainteresowanego, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to też znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Nowy Sącz.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostajesz należności do ręki bądź poprzez szybki przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, by dostać wycenę domu Nowy Sącz w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz rozeznanie ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaniu domu
 • poczuć radość ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać problemy i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź chęć odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy właściciel czy też lokator nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, zajęte na skutek kredytów i innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku pożaru czy też wody, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do wyburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem przyznanym na skutek spadku albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu funduszy a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Nowy Sącz wyliczona jest w oparciu o dziesięć niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Masz zamiar skorzystać z pomocy programów do ustalania wartości domu? Należy być świadomym, że tego typu wycena nieruchomości nie za każdym razem jest prawdziwa z uwagi na to, iż programy do wyceny mieszkania nie uznają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W efekcie wycena nieruchomości może być za wysoka i ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, by ją zaakceptować. U nas dostajesz adekwatną wycenę mieszkania Nowy Sącz, która jednocześnie będzie stanowić propozycję odkupienia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę domu Nowy Sącz prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy oferowaną nieruchomość i sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który dalej prześlemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Nowy Sącz, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz anons, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może zostać dokonana przez rzeczoznawcę i część osób decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domu generuje wysoki wydatek, a nie masz wcale gwarancji, że spotkasz kupującego, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną sumę. W naszym skupie możesz liczyć na obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Nowy Sącz – porównanie ogłoszeń?

Popularną metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej gazety i portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą znacząco przełożyć się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt małą wartość nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie bardzo ograniczone albo nawet go nie będzie. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Nowy Sącz a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Nowy Sącz jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena nieruchomości Nowy Sącz musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć jakąś wycenę czy też całe 10 oddalić – nie ponosisz żadnych wydatków z tytułu przygotowania wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Nowy Sącz możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a dalej przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jaką kwotę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button