Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zgorzelec – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Zgorzelec określają faktyczną cenę rynkową, za którą jednostki skupujące są gotowe nabyć nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie musisz bać się absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może być tak, że przepatrując w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Zgorzelec jest za mało opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Zgorzelec mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. kłopotliwego lokatora, długi bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cały proces sprzedaży może trwać jedynie 7 dni, a pieniądze otrzymasz gotówką albo na konto od razu w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel faktycznie ponosi przy nabycia. Rozbieżności te są rezultatem rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione a które to powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny pomniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze doliczyć opłatę dla firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania trzeba wrzucić okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości podczas tego czasu to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Zgorzelec.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia aktu notarialnego, dostajesz ustaloną kwotę do rąk bądź poprzez szybki przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Zgorzelec w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Długi okres sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź potrzeba odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; były posiadacz lub najemca nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów i innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone w wyniku działania ognia albo wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem nabytym w ramach odziedziczenia albo po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu funduszy i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Zgorzelec kalkulowana jest po analizie dziesięciu różnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator internetowy?

Szukasz programów do ustalania wyceny domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest adekwatna bo programy do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W efekcie wycena mieszkań może być znacznie zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz spersonalizowaną wycenę nieruchomości Zgorzelec, która od razu będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę domów Zgorzelec przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu dotrzemy na Twoją nieruchomość i sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który potem udostępnimy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Zgorzelec, a Ty masz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem eksperta i część osób z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów generuje niemały wydatek, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zapłacić wyliczoną kwotę. U nas dostajesz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Zgorzelec – przeanalizowanie ogłoszeń?

Popularną metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety czy też serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą znacząco wpłynąć na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz niechcący ustalić za niską cenę mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która zaś spowoduje, że zainteresowanie klientów będzie znikome bądź nawet go nie będzie. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Zgorzelec a jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Zgorzelec jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkań Zgorzelec posiada gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną propozycję czy wszelkie odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowania propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Zgorzelec możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jaką kwotę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button