Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Dąbrowa Górnicza – ekspresowa i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Dąbrowa Górnicza określają rzeczywistą cenę rynkową, za którą skupy mieszkań są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Dąbrowa Górnicza jest mniej zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Dąbrowa Górnicza zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować np. kłopoty z lokatorem, nieuregulowane należności albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cały proces sprzedaży może zająć najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew od razu w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający realnie ponosi w momencie finalizacji transakcji. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że właściciele wyrażają zgodę na ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać zapłatę dla firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych wad sprzedaży poprzez pośrednika należy zakwalifikować okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten czas to także spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Dąbrowa Górnicza.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 wycen różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Dąbrowa Górnicza w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz rozeznanie na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaniu domu
 • zyskać radość ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać problemy i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Przedłużający się czas sprzedaży nieruchomości
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni posiadacz lub najemca nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone w wyniku pożaru lub wody, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do wyburzenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z udziałem otrzymanym w wyniku spadku czy też po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Dąbrowa Górnicza ustalana jest po przeanalizowaniu dziesiątki różnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik internetowy?

Poszukujesz przeliczników do ustalania wartości domu? Należy mieć świadomość, że tego typu wycena domu nie w każdym razie jest prawdziwa gdyż kalkulatory do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena domów może być zbyt wysoka przez co niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, by ją zaakceptować. W naszej firmie możesz liczyć na indywidualną wycenę mieszkania Dąbrowa Górnicza, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Dąbrowa Górnicza przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który potem udostępnimy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Dąbrowa Górnicza, a Ty zyskujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może zostać sporządzona przez specjalistę i wiele osób decyduje się na to. Musisz jednak mieć świadomość, że tego typu wycena domów generuje duży wydatek, a nie daje wcale gwarancji, iż spotkasz kupującego, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną kwotę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Dąbrowa Górnicza – analiza ofert?

Najłatwiejszą metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak mieć świadomość, że nie znajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą znacznie przekładać się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć wartość nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić za dużą wartość, która znowósz poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci znaleźć klienta. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Dąbrowa Górnicza a jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Dąbrowa Górnicza jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena domu Dąbrowa Górnicza musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować jakąś propozycję czy całą dziesiątkę oddalić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzonych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Dąbrowa Górnicza możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a później poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button