Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Chojna – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Chojna zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której jednostki skupujące chcą nabyć nieruchomość od zaraz za należności w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Chojna jest niewystarczająco atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Chojna zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zakwalifikować np. problemowego lokatora, zadłużenie czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami załatwianie formalności może zająć jedynie 7 dni, a należności otrzymasz do ręki lub przelewem już w dzień opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te wynikają z negocjacji między stronami, które są nieuniknione a które to powodują, że posiadacze nieruchomości przystają na ceny niższe nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać kwotę dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba zakwalifikować okres poszukiwania zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to także znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Chojna.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej korzystną oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostajesz gotówkę do rąk lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, aby otrzymać wycenę nieruchomości Chojna w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie wśród nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo chęć odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje lokal (lub nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; były właściciel czy też lokator nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek lub innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone na skutek pożaru albo wody, bez dostępu do mediów, z problemowym dojazdem, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem nabytym w wyniku odziedziczenia lub po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu funduszy oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Chojna kalkulowana jest po przeanalizowaniu dziesiątki niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia programów do określania wyceny domu? Należy wiedzieć, że tego typu wycena domów nie za każdym razem jest prawdziwa ponieważ przeliczniki do wyceny mieszkania nie uznają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. W rezultacie wycena domów może być za duża i trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, by ją przyjąć. U nas możesz liczyć na precyzyjną wycenę mieszkania Chojna, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Informacje do wycen domów

Wycenę mieszkania Chojna ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość i sporządzimy opis wraz z fotografiami, który następnie wyślemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Chojna, a Ty masz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może być przygotowana przez rzeczoznawcę i wiele sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domu wiąże się z niemałym kosztem, a nie daje ani odrobiny pewności, iż spotkasz kupca, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną sumę. W naszej firmie masz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Chojna – przeglądnięcie ofert?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej czasopisma i portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić za małą cenę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie niewielkie albo nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Chojna i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Chojna stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Wcale nie! Nie musisz obawiać się, że bezpłatna wycena domu Chojna musi posiadać gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się przyjąć jakąś propozycję czy wszelkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia żadnych kosztów z tytułu przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Chojna masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button