Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Lututów – szybka i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Lututów zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też opłat. Może być tak, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej pomyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Lututów jest za mało atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Lututów zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć np. problemowego najemcę, długi albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami cała sprzedaż może potrwać jedynie 7 dni, a należności otrzymasz w formie gotówkowej bądź na konto już w dzień podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający faktycznie ponosi przy sprzedaży. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty obniżone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać należność dla firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z pomocą pośrednika musisz zaliczyć okres wyczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to też znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje dotyczące na temat} oferowanej nieruchomości. Za 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Lututów.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do ręki lub poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę domu Lututów w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • mieć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Długi okres sprzedaży nieruchomości
 • Małe zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i konieczność odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (lub nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni właściciel albo lokator nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek i innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku działania ognia czy też powodzi, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem orzeczonym na drodze spadku lub po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Lututów kalkulowana jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Poszukujesz programów do określania wyceny nieruchomości? Musisz być świadomym, że tego rodzaju wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest prawdziwa ponieważ narzędzia do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena mieszkań może być znacznie zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, żeby ją przyjąć. U nas otrzymujesz indywidualną wycenę nieruchomości Lututów, która jednocześnie będzie stanowić propozycję nabycia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkania Lututów ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który później przekażemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Lututów, a Ty zyskujesz gwarancję, że oferty cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu pociąga za sobą wysoki koszt, a nie daje ani odrobiny pewności, iż napotkasz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na taką cenę. W naszym skupie otrzymujesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Lututów – przejrzenie ogłoszeń?

Najprostszym wyjściem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj gazety i serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na cenę mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie zaniżyć wartość mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która zaś sprawi, że zainteresowanie kupców będzie małe lub nawet zerowe. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Lututów i jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Lututów jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkań Lututów musi zawierać gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, by zaakceptować dowolną propozycję czy wszystkie dziesięć odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych opłat z racji przygotowania propozycji. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Lututów możesz zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button