Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Olszyna – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Olszyna określają rzeczywistą wartość rynkową, za którą jednostki skupujące chcą nabyć nieruchomość od zaraz wręczając sumę pieniędzy w formie gotówki. Nie ma żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Olszyna jest niewystarczająco korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Olszyna uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. W poczet takich czynników można zaliczyć np. problemowego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może zająć jedynie siedem dni, a pieniądze otrzymasz do ręki lub poprzez przelew już w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel faktycznie ponosi w momencie sprzedaży. Różnice te wynikają z negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości przystają na ceny zaniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów takiego rozwiązania musisz wrzucić okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to również duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Przekazujesz nam informacje tyczące się dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Za 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Olszyna.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Wypełnij wniosek o wycenę wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Olszyna na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – współpraca

Możemy obiecać, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • osiągnąć radość ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo potrzeba pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje lokal (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; uprzedni posiadacz czy też najemca nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku kredytów i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny jest bez uregulowania – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Domy niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek pożaru albo wody, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem orzeczonym w ramach dziedziczenia bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Olszyna wyliczona jest po przeanalizowaniu 10 różnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Szukasz kalkulatorów do określania ceny nieruchomości? Trzeba mieć świadomość, że taka wycena domów nie w każdej sytuacji jest właściwa gdyż programy do wyceny domu nie uwzględniają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W efekcie wycena mieszkania może być za duża przez co trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. W naszym skupie dostajesz indywidualną wycenę mieszkań Olszyna, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Olszyna przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy Twoją nieruchomość i przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który potem wyślemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Olszyna, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz anons, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez specjalistę i część właścicieli z tego korzysta. Trzeba jednak być świadomym, że tego typu wycena domu wiąże się z dużym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny pewności, że spotkasz kupca, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną cenę. W naszym skupie otrzymujesz obiektywną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Olszyna – przegląd ofert?

Popularną metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety i serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą istotnie wpływać na wartość mieszkania. W rezultacie możesz mimowolnie zaniżyć wartość mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką kwotę, która z kolei spowoduje, że trudno będzie Ci zainteresować kupca. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Olszyna a jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Olszyna jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Olszyna musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z jakiejś propozycji czy też wszelkie odrzucić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę domu Olszyna masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a potem przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jaką kwotę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button