Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Tarczyn – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Tarczyn określają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką firmy skupujące są gotowe kupić nieruchomość od zaraz wręczając pieniądze w formie gotówki. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Tarczyn jest niewystarczająco opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Tarczyn mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć np. problemowego lokatora, zadłużenie bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać nie więcej jak tydzień, a należności otrzymasz do ręki bądź przelewem już w dzień podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel faktycznie ponosi w momencie nawiązywania transakcji. Rozbieżności te są rezultatem rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i prowadzą do tego, że sprzedający akceptują ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać zapłatę dla pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży poprzez pośrednika należy zaliczyć okres poszukiwania zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten okres to również znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Tarczyn.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia aktu notarialnego, dostajesz należności do rąk lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż formularz, aby dostać wycenę nieruchomości Tarczyn w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaniu domu
 • odczuć satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory związane z władaniem mieszkaniem
 • Przeciągający się okres sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; poprzedni posiadacz czy też lokator nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone w wyniku pożaru czy też powodzi, bez dostępu do mediów, z problemowym dojazdem, obiekty do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem przyznanym w drodze odziedziczenia lub po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Tarczyn wyliczona jest po przeanalizowaniu dziesięciu niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Szukasz kalkulatorów do określania wyceny mieszkania? Musisz wiedzieć, że taka wycena domów nie w każdym razie jest właściwa bo narzędzia do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena mieszkań może być znacznie zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz precyzyjną wycenę domu Tarczyn, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję nabycia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Tarczyn sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy raport wraz ze zdjęciami, który następnie wyślemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Tarczyn, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz anons, ale nie masz rozeznania na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez biegłego i część sprzedających z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów generuje duży koszt, a nie daje ani odrobiny pewności, że spotkasz kupującego, który będzie skłonny zapłacić obliczoną kwotę. U nas masz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Tarczyn – przeglądnięcie ogłoszeń?

Najprostszą metodą na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma czy też internet. Trzeba jednak być świadomym, że nie spotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić za niską wartość mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić za dużą wartość, która z kolei poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci zainteresować kupującego. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Tarczyn i jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Tarczyn zobowiązuje do zaakceptowania jakiejś oferty?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena domu Tarczyn musi posiadać jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się przyjąć którąś wycenę czy też wszystkie 10 odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Tarczyn masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu świadomość jaką cenę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button