Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kępno – szybka i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kępno zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne wykupić nieruchomość od zaraz za pieniądze w formie gotówki. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może okazać się, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Kępno jest niewystarczająco opłacalna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Kępno uwzględniają już czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zakwalifikować np. problemy z lokatorem, nieuregulowane należności czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może zająć jedynie siedem dni, a należności otrzymujesz gotówką albo poprzez przelew od razu w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący realnie ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z negocjacji między stronami, które są bardzo częste i powodują, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na ceny pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać zapłatę dla pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz zakwalifikować okres oczekiwania na zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeżeli kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Kępno.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do rąk lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Kępno w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zorientujesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • zyskać satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem mieszkaniem
 • Długotrwały czas sprzedaży nieruchomości
 • Małe zainteresowanie wśród nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź chęć odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy właściciel czy też lokator nie chcą wyprowadzić się z mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów lub innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny pozostaje nieuregulowany – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku działania ognia bądź wody, bez dostępu do mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem przyznanym w drodze spadku czy też po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu funduszy a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Kępno ustalana jest po analizie dziesiątki różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Szukasz aplikacji do ustalania ceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena domu nie w każdej sytuacji jest adekwatna ponieważ kalkulatory do wyceny mieszkania nie uznają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena nieruchomości może być za wysoka przez co trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. U nas dostajesz dopasowaną wycenę domu Kępno, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Informacje do wycen domów

Wycenę mieszkania Kępno przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy dokument razem z fotografiami, który potem udostępnimy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Kępno, a Ty zyskujesz gwarancję, że propozycje cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może zostać dokonana przez rzeczoznawcę i część oferujących z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu generuje wysoki koszt, a nie daje żadnej gwarancji, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zgodzić się na obliczoną cenę. W naszej firmie masz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Kępno – przeglądnięcie ogłoszeń?

Najprostszym sposobem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety lub serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić za małą wartość nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą kwotę, która z kolei sprawi, że zainteresowanie kupujących będzie małe bądź nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Kępno i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Kępno zobowiązuje do zaakceptowania jednej z dziesięciu ofert?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba bać się, że bezpłatna wycena domu Kępno ma gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się przyjąć jakąś ofertę czy wszelkie odrzucić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania żadnych opłat z racji przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Kępno możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button