Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kołobrzeg – natychmiastowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie oszacowana na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kołobrzeg wskazują faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki wręczając sumę pieniędzy w formie gotówki. Nie ma żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Kołobrzeg jest za mało korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Kołobrzeg zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaszeregować np. kłopotliwego najemcę, zadłużenie albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. U nas załatwianie formalności może trwać najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymasz do ręki lub przelewem już w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający rzeczywiście ponosi przy sprzedaży. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na ceny zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów takiego rozwiązania musisz zaliczyć czas poszukiwań zainteresowanego, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na finalizację transakcji zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Kołobrzeg.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce a także pasujący termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Kołobrzeg w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz orientację jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – podejmij współpracę

Możemy obiecać, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • mieć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Długi czas sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub potrzeba odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje lokal (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; poprzedni posiadacz czy też najemca nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów bądź innych umów.
   • Domy których stan prawny jest bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone w wyniku pożaru albo wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z prawem nabytym w drodze odziedziczenia lub po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy a także na braku zbędnych wydatków – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Kołobrzeg wyliczona jest w oparciu o dziesięć różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik internetowy?

Szukasz programów do określania ceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena nieruchomości nie w każdym razie jest adekwatna ponieważ programy do wyceny nieruchomości nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena domu może być za wysoka przez co ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz indywidualną wycenę domu Kołobrzeg, która jednocześnie będzie stanowić ofertę odkupienia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Kołobrzeg sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy oferowaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem z fotografiami, który dalej przekażemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Kołobrzeg, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może być przygotowana przez specjalistę i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Pamiętaj jednak, że taka wycena domu generuje niemały wydatek, a nie masz ani odrobiny pewności, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zapłacić obliczoną sumę. U nas masz podobną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Kołobrzeg – przejrzenie ogłoszeń?

Szybką metodą na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma czy też internet. Musisz jednak wiedzieć, że nie wyszukasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą znacznie przekładać się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt niską cenę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która znowósz spowoduje, że trudno będzie Ci zainteresować kupującego. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Kołobrzeg a jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Kołobrzeg zobowiązuje do przyjęcia jednej oferty?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena nieruchomości Kołobrzeg musi mieć gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się zaakceptować którąś ofertę czy też każdą oddalić – nie jesteś zmuszony do uregulowania żadnych wydatków z tytułu sporządzonych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Kołobrzeg masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a później poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button