Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Lubliniec – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Lubliniec zawierają faktyczną wartość rynkową, za jaką jednostki skupujące chcą odkupić nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w formie gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Lubliniec jest niewystarczająco intratna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Lubliniec zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z najemcą, długi czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cała sprzedaż może zająć jedynie tydzień, a należności otrzymujesz do ręki lub na konto już w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili nabycia. Różnice te są rezultatem rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nie do uniknięcia i powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty obniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć prowizję pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych minusów takiego rozwiązania należy zakwalifikować okres wyczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to też spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Lubliniec.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostaniesz należności do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę domu Lubliniec na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko sprawdzisz jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – współpraca

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • zyskać zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (albo nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; wcześniejszy właściciel albo najemca nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek i innych umów.
   • Domy których stan prawny pozostaje bez uregulowania – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone na skutek działania ognia czy też powodzi, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem orzeczonym w drodze dziedziczenia lub po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu funduszy i na uniknięciu zbędnych wydatków – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Lubliniec ustalana jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych propozycji firm skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Chcesz skorzystać z pomocy narzędzi do ustalania wartości domu? Wiedz jednak, że tego typu wycena domu nie w każdej sytuacji jest adekwatna z uwagi na to, że programy do wyceny domów nie uwzględniają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena mieszkań może być bardzo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, by ją zaakceptować. U nas dostajesz dedykowaną wycenę domów Lubliniec, która jednocześnie będzie stanowić ofertę nabycia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Lubliniec ustalamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też obejrzymy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który potem przekażemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Lubliniec, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz ofertę, ale nie wiesz jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez eksperta i wiele właścicieli decyduje się na to. Jednak taka wycena domów jest związana z wysokim kosztem, a nie daje wcale pewności, iż napotkasz kupującego, który będzie gotowy zapłacić obliczoną kwotę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Lubliniec – przegląd ogłoszeń?

Popularnym rozwiązaniem na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma lub portale ogłoszeniowe. Należy jednak być świadomym, że nie wyszukasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą istotnie wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt małą kwotę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić za dużą cenę, która zaś zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci zainteresować klienta. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Lubliniec a jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Lubliniec jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkań Lubliniec musi zawierać gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się przyjąć jakąś propozycję czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie ponosisz żadnych wydatków z racji przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Lubliniec możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a dalej poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale mając dzięki temu orientację jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button