Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Dobrzany – szybka i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Dobrzany zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy dopłat. Może okazać się, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Dobrzany jest mniej korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Dobrzany uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zakwalifikować np. problemy z najemcą, zadłużenie czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym umówimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cały proces sprzedaży może zająć nie więcej jak tydzień, a pieniądze otrzymasz do ręki lub na konto już w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący rzeczywiście ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione i prowadzą do tego, że sprzedający przystają na ceny obniżone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić kwotę dla pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć okres oczekiwania na zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to także duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o następne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Dobrzany.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen różnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Wypełnij formularz, aby dostać wycenę nieruchomości Dobrzany w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko zdobędziesz wiedzę na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – współpraca

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać problemy i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Długi czas sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo chęć odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni właściciel albo lokator nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru lub powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem przyznanym w ramach spadku bądź po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu gotówki a także na uniknięciu dodatkowych kosztów – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Dobrzany określana jest na podstawie dziesiątki konkurencyjnych ofert firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Szukasz narzędzi do ustalania ceny nieruchomości? Wiedz jednak, że tego typu wycena mieszkania nie zawsze jest adekwatna z uwagi na to, że kalkulatory do wyceny domu nie uznają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak służebność. W efekcie wycena domu może być bardzo zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz adekwatną wycenę nieruchomości Dobrzany, która od razu będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Dane do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Dobrzany prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy raport razem z fotografiami, który następnie przekażemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Dobrzany, a Ty masz gwarancję, że oferty cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez rzeczoznawcę i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów pociąga za sobą niemały wydatek, a nie masz wcale gwarancji, że znajdziesz kupującego, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną kwotę. W naszym skupie masz podobną wycenę domów, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Dobrzany – porównanie ofert?

Najprostszą metodą na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma i internet. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć wartość mieszkania, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która zaś spowoduje, że zainteresowanie kupujących będzie niewielkie albo nawet zerowe. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Dobrzany a jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Dobrzany jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz bać się, że darmowa wycena nieruchomości Dobrzany zawiera jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się przyjąć którąś wycenę czy też wszystkie oddalić – nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Dobrzany możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a potem poszukiwać kupców na własną rękę, ale mając dzięki temu świadomość jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button