Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pszczyna – ekspresowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Pszczyna zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą odkupić nieruchomość od zaraz wręczając pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy też opłat. Może się zdarzyć, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Pszczyna jest niewystarczająco intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Pszczyna zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaliczyć na przykład problemowego najemcę, nieuregulowane należności lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cała sprzedaż może potrwać jedynie siedem dni, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki albo poprzez przelew już w chwili zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione a które to sprawiają, że sprzedający zgadzają się na ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży poprzez pośrednika należy zaliczyć czas poszukiwania kupca, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to także duże koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Pszczyna.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce a także pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz należności do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, by dostać wycenę mieszkania Pszczyna w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko zaczerpniesz wiedzy ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • poczuć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Długotrwały okres sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź konieczność odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz czy też lokator nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek lub innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru albo wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem otrzymanym w wyniku odziedziczenia bądź po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu gotówki oraz na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Pszczyna ustalana jest po przeanalizowaniu dziesiątki różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Poszukujesz aplikacji do ustalania wartości domu? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena mieszkań nie zawsze jest rzetelna z racji tego, że kalkulatory do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena mieszkań może być znacznie zawyżona przez co niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, by ją przyjąć. U nas masz dopasowaną wycenę mieszkań Pszczyna, która od razu będzie stanowić ofertę nabycia.

Dane do wycen domów

Wycenę domu Pszczyna prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który potem udostępnimy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Pszczyna, a Ty zyskujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Piszesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może być przygotowana przez eksperta i wiele właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednak taka wycena domów generuje znaczny koszt, a nie masz wcale pewności, iż znajdziesz zainteresowanego, który będzie chętny zaakceptować wyliczoną sumę. U nas masz uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Pszczyna – analiza ogłoszeń?

Inną metodą na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle czasopisma lub portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet drobne różnice mogą istotnie wpływać na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą cenę, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie nabywców będzie znacznie ograniczone albo nawet go nie będzie. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Pszczyna i jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Pszczyna jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba obawiać się, że darmowa wycena mieszkania Pszczyna ma gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy też wszystkie oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z tytułu przygotowania ofert. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Pszczyna możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a później poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button