Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Szczucin – ekspresowa i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Szczucin określają faktyczną cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki przekazując pieniądze w formie gotówki. Nie musisz bać się absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź opłat. Może być tak, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Szczucin jest niewystarczająco intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Szczucin zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W poczet takich czynników można zaszeregować np. problemowego lokatora, długi czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas załatwianie formalności może trwać najdłużej siedem dni, a należności otrzymasz do ręki albo przelewem już w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący realnie ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia a które to prowadzą do tego, że sprzedający akceptują kwoty pomniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić zapłatę dla firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z pomocą pośrednika należy zakwalifikować czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres często trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to też spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się dotyczących} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Szczucin.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz pieniądze do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, aby dostać wycenę nieruchomości Szczucin na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko zdobędziesz rozeznanie ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • mieć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Przeciągający się okres sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i konieczność odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; były właściciel bądź najemca nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte wskutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny jest nieuregulowany – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone w wyniku działania ognia lub wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym w ramach spadku albo po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Szczucin ustalana jest po przeanalizowaniu 10 różnych propozycji firm skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Chcesz skorzystać z pomocy narzędzi do określania ceny nieruchomości? Trzeba być świadomym, że taka wycena mieszkań nie zawsze jest adekwatna ponieważ programy do wyceny domów nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak długi. W rezultacie wycena mieszkań może być za wysoka przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. U nas masz precyzyjną wycenę mieszkania Szczucin, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę nabycia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Szczucin prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który dalej udostępnimy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Szczucin, a Ty masz pewność, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale biegłego i wiele oferujących z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domu wiąże się z wysokim wydatkiem, a nie masz żadnej gwarancji, że spotkasz kupca, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną kwotę. W naszej firmie otrzymujesz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Szczucin – przeglądnięcie ogłoszeń?

Najprostszym sposobem na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle czasopisma albo serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak wiedzieć, że nie wyszukasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić zbyt niską cenę mieszkania, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie znikome bądź nawet zerowe. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Szczucin a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Szczucin jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkań Szczucin zawiera gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się przyjąć jakąś propozycję czy każdą odrzucić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia jakichkolwiek opłat z tytułu przygotowania ofert. Wypełniając wniosek o wycenę domu Szczucin możesz zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać kupców samodzielnie, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jaką sumę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button