Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Szprotawa – szybka i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Szprotawa zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą nabyć nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może się zdarzyć, że przepatrując w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Szprotawa jest mniej intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Szprotawa zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z najemcą, długi albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać nie dłużej jak tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki bądź na konto już w dzień podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w momencie finalizowania transakcji. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione a które to powodują, że właściciele wyrażają zgodę na ceny zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania trzeba zaliczyć okres poszukiwania nabywcy, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to również duże wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Szprotawa.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostaniesz ustaloną kwotę do ręki lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, aby otrzymać wycenę nieruchomości Szprotawa na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • mieć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać trudności i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony klientów
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; wcześniejszy właściciel czy też lokator nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone w wyniku pożaru bądź wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z prawem otrzymanym w drodze spadku albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku gotówki a także na braku dodatkowych kosztów – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Szprotawa wyliczona jest w oparciu o 10 konkurencyjnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Poszukujesz aplikacji do ustalania ceny nieruchomości? Musisz mieć świadomość, że tego typu wycena mieszkań nie zawsze jest rzetelna bo narzędzia do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena domu może być zbyt wysoka i niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz precyzyjną wycenę mieszkania Szprotawa, która od razu będzie stanowić propozycję odkupienia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Szprotawa sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który dalej przekażemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Szprotawa, a Ty masz gwarancję, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może zostać przeprowadzona przez specjalistę i wiele osób z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu jest związana z niemałym kosztem, a nie daje żadnej pewności, iż spotkasz kupującego, który będzie chętny zgodzić się na taką kwotę. U nas otrzymujesz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Szprotawa – porównanie ofert?

Szybką metodą na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma lub internet. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet drobne rozbieżności mogą znacznie wpływać na wartość nieruchomości. W efekcie możesz nieświadomie ustalić za małą kwotę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie bardzo ograniczone lub nawet zerowe. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkań Szprotawa a jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Szprotawa stanowi zobowiązanie do przyjęcia jakiejś propozycji?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Szprotawa zawiera jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy całe dziesięć odrzucić – nie ponosisz żadnych opłat z racji sporządzenia wycen. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Szprotawa możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button