Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Białystok – ekspresowa i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Białystok zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od zaraz przekazując pieniądze w postaci gotówkowej. Nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo opłat. Może okazać się, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Białystok jest mniej korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Białystok mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. Z nami załatwianie formalności może trwać najdłużej tydzień, a należności otrzymasz w formie gotówkowej albo poprzez przelew od razu w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający rzeczywiście ponosi podczas nabycia. Różnice te są rezultatem rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nieuniknione i sprawiają, że sprzedający akceptują ceny zaniżone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania trzeba zaliczyć czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości podczas tego czasu to także spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Dostarczasz nam informacje na temat dotyczących} posiadanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Białystok.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej zyskowną oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz uzgodnioną kwotę do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, a otrzymasz wycenę nieruchomości Białystok na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko zdobędziesz orientację na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • zyskać zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od trudności i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie ze strony klientów
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (lub nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; wcześniejszy posiadacz albo najemca nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone na skutek pożaru lub powodzi, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem nabytym w drodze odziedziczenia albo po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu funduszy i na uniknięciu dodatkowych kosztów – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Białystok wyliczona jest na bazie dziesiątki konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Poszukujesz narzędzi do określania wartości mieszkania? Musisz być świadomym, że tego typu wycena mieszkania nie w każdym razie jest miarodajna ponieważ kalkulatory do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena mieszkania może być znacznie zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. U nas dostajesz dopasowaną wycenę mieszkań Białystok, która od razu będzie stanowiła propozycję nabycia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę nieruchomości Białystok przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który dalej wyślemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Białystok, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką możesz podać cenę za swój dom? Wycena domu może zostać dokonana przez biegłego i część oferujących z tego korzysta. Jednak taka wycena domów pociąga za sobą znaczny wydatek, a nie masz ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz kupującego, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną sumę. U nas masz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Białystok – przegląd ogłoszeń?

Popularną metodą na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety czy też internet. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą znacząco przekładać się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt małą cenę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która znowósz spowoduje, że niełatwo będzie Ci zainteresować kupującego. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Białystok i jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Białystok stanowi zobowiązanie do przyjęcia jakiejś oferty?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba bać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Białystok musi posiadać jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy podejmiesz decyzję, by zaakceptować jakąś wycenę czy każdą odrzucić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia żadnych kosztów z tytułu sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Białystok możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a następnie poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button