Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wyrzysk – ekspresowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Wyrzysk określają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe nabyć nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej uświadomisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Wyrzysk jest mniej zyskowna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Wyrzysk uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować np. problemy z lokatorem, zadłużenie czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cała sprzedaż może potrwać najdłużej tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz do ręki bądź poprzez przelew od razu w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w momencie finalizowania transakcji. Różnice te są rezultatem prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na ceny pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić zapłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba zakwalifikować czas poszukiwań kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w trakcie tego czasu to również znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Wyrzysk.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej opłacalną i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz należności do rąk albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij formularz, aby otrzymać wycenę domu Wyrzysk w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zorientujesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaniu domu
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Długi czas sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo potrzeba pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (lub nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz czy też najemca nie chcą opuścić lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny jest nieuregulowany – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek działania ognia czy też wody, bez mediów, z problemowym dojazdem, budynki do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem otrzymanym na drodze spadku bądź po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku funduszy a także na braku dodatkowych wydatków – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Wyrzysk kalkulowana jest na bazie 10 konkurencyjnych propozycji firm skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Poszukujesz aplikacji do ustalania wyceny domu? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena mieszkania nie za każdym razem jest rzetelna bo kalkulatory do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena mieszkań może być zbyt duża przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, by ją zaakceptować. W naszej firmie otrzymujesz dopasowaną wycenę mieszkania Wyrzysk, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę nieruchomości Wyrzysk sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też oglądniemy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który później udostępnimy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Wyrzysk, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może zostać dokonana przez rzeczoznawcę i wiele oferujących z tego korzysta. Należy jednak wiedzieć, że tego typu wycena domów generuje duży wydatek, a nie daje żadnej pewności, że napotkasz klienta, który będzie chętny zapłacić wyliczoną cenę. W naszym skupie dostajesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Wyrzysk – analiza ogłoszeń?

Najprostszym rozwiązaniem na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma czy też internet. Musisz jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą znacząco przełożyć się na wartość nieruchomości. W efekcie możesz niechcący zaniżyć cenę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt wysoką kwotę, która zaś spowoduje, że trudno będzie Ci wyszukać klienta. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Wyrzysk a jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Wyrzysk jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena mieszkania Wyrzysk musi zawierać gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z wybranej wyceny czy też każdą odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Wyrzysk możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać nabywców na własną rękę, ale mając dzięki temu świadomość jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button