Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Góra – szybka i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Góra zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką firmy skupujące są gotowe nabyć nieruchomość od ręki przekazując sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Góra jest niewystarczająco intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Góra zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaliczyć np. kłopotliwego lokatora, długi albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać tylko siedem dni, a umówioną kwotę otrzymujesz gotówką bądź poprzez przelew od razu w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący rzeczywiście ponosi w chwili nabycia. Różnice te wynikają z negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia i doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać prowizję pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba wrzucić czas poszukiwań kupca, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten okres to także duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Góra.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij formularz, by otrzymać wycenę mieszkania Góra na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zaczerpniesz wiedzy jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • poczuć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Przedłużający się czas sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; uprzedni właściciel lub lokator nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek i innych umów.
   • Domy których stan prawny jest bez uregulowania – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Domy niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone na skutek działania ognia czy też wody, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, budynki przeznaczone do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, z lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w drodze spadku czy też po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu gotówki oraz na uniknięciu zbędnych kosztów – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Góra ustalana jest na podstawie dziesięciu konkurencyjnych ofert firm skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Masz zamiar skorzystać z pomocy aplikacji do określania ceny mieszkania? Trzeba być świadomym, że taka wycena nieruchomości nie w każdym przypadku jest adekwatna z uwagi na to, iż przeliczniki do wyceny domu nie uwzględniają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. W efekcie wycena mieszkania może być za wysoka i niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. W naszym skupie otrzymujesz adekwatną wycenę mieszkania Góra, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę domu Góra prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość i przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który później udostępnimy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Góra, a Ty zyskujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem specjalisty i wiele oferujących z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu wiąże się z niemałym wydatkiem, a nie masz ani odrobiny pewności, iż napotkasz kupca, który będzie skłonny zapłacić taką sumę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Góra – przejrzenie ogłoszeń?

Popularną metodą na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety i serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet znikome różnice mogą znacząco wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć wartość mieszkania, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która znowósz spowoduje, że niełatwo będzie Ci znaleźć klienta. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Góra a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Góra jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkań Góra musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś ofertę czy też każdą odrzucić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia jakichkolwiek opłat z racji sporządzenia wycen. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Góra możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button