Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wolin – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Wolin wskazują faktyczną wartość rynkową, za którą skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Wolin jest mniej opłacalna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Wolin uwzględniają już czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zakwalifikować np. problemy z lokatorem, nieuregulowane należności lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cała sprzedaż może zająć nie dłużej jak siedem dni, a umówioną kwotę otrzymujesz gotówką lub przelewem już w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający realnie ponosi w chwili nawiązywania transakcji. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to doprowadzają do tego, że sprzedający wyrażają zgodę na kwoty obniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć należność dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba zaliczyć okres poszukiwania zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to także znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o dalsze miesiące.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O PRZEDSTAWIENIE WYCENY

Dostarczasz nam informacje dotyczące dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Wolin.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz uzgodnioną kwotę do ręki lub poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Wolin na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz wiedzę ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • poczuć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory związane z władaniem domem
 • Długi okres sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie wśród kupców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje lokal (albo nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni właściciel albo najemca nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Domy bez pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone wskutek pożaru albo powodzi, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem nabytym w wyniku odziedziczenia lub po rozwiązaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku funduszy i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Wolin kalkulowana jest po analizie 10 niezależnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Poszukujesz narzędzi do określania wartości domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena domów nie w każdym przypadku jest adekwatna bo narzędzia do wyceny domu nie uznają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena domów może być znacznie zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na spersonalizowaną wycenę mieszkania Wolin, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupu.

Dane do wycen domów

Wycenę mieszkań Wolin sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który dalej wyślemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Wolin, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką podać cenę za swój dom? Wycena domu może zostać przeprowadzona przez specjalistę i część oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domów generuje wysoki wydatek, a nie daje żadnej pewności, iż napotkasz kupca, który będzie chętny zaakceptować obliczoną cenę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Wolin – przejrzenie ogłoszeń?

Inną metodą na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej gazety czy też internet. Trzeba jednak wiedzieć, że nie wyszukasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą znacznie przekładać się na cenę mieszkania. W rezultacie możesz niechcący ustalić za niską cenę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony kupców będzie znacznie ograniczone lub nawet zerowe. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Wolin i jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Wolin jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba obawiać się, że darmowa wycena mieszkania Wolin ma gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś wyceny czy wszelkie oddalić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia jakichkolwiek opłat z racji przygotowania wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Wolin masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie poszukiwać nabywców na własną rękę, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jaką cenę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button