Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Rzeszów – szybka i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Rzeszów określają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne nabyć nieruchomość od zaraz przekazując należności w formie gotówki. Nie musisz bać się absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Rzeszów jest mniej opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Rzeszów zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować np. kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas cały proces sprzedaży może potrwać nie dłużej jak siedem dni, a pieniądze otrzymasz gotówką bądź przelewem od razu w dzień opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący faktycznie ponosi w chwili nabycia. Różnice te są rezultatem rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i powodują, że właściciele zgadzają się na kwoty pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to również znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o dalsze miesiące.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje dotyczące na temat} posiadanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Rzeszów.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najbardziej opłacalną oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij formularz, żeby dostać wycenę mieszkania Rzeszów na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • poczuć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje lokal (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni właściciel albo lokator nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny jest bez uregulowania – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – po dewastacji, zniszczone w wyniku działania ognia czy też powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, z lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem orzeczonym w drodze odziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu gotówki a także na braku dodatkowych kosztów – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Rzeszów kalkulowana jest na podstawie dziesięciu różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Poszukujesz kalkulatorów do określania ceny mieszkania? Należy wiedzieć, że taka wycena domów nie w każdym razie jest właściwa gdyż kalkulatory do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena mieszkania może być zbyt duża przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. W naszym skupie otrzymujesz dedykowaną wycenę mieszkań Rzeszów, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkań Rzeszów przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przybędziemy na oferowaną nieruchomość i sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który później przekażemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Rzeszów, a Ty otrzymujesz gwarancję, że propozycje cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może być przygotowana przez biegłego i wiele osób decyduje się na to. Jednakże taka wycena domów pociąga za sobą duży wydatek, a nie masz wcale gwarancji, że napotkasz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na taką sumę. U nas dostajesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Rzeszów – porównanie ogłoszeń?

Popularnym sposobem na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety i serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą w dużej mierze przekładać się na cenę nieruchomości. W efekcie możesz niechcący zaniżyć cenę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie znacznie ograniczone bądź nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Rzeszów i jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Rzeszów zobowiązuje do zaakceptowania którejś oferty?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Rzeszów musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś wycenę czy też wszystkie oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z racji przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę domu Rzeszów masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale mając dzięki temu orientację jaką sumę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button