Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Racibórz – błyskawiczna i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Racibórz zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której jednostki skupujące są gotowe nabyć nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub dopłat. Może się zdarzyć, że po przepatrzeniu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Racibórz jest niewystarczająco intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Racibórz zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cała sprzedaż może trwać tylko 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew od razu w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel realnie ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że sprzedający wyrażają zgodę na ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres poszukiwań kupca, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to także znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o następne miesiące.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Za dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Racibórz.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen różnych firm, polecamy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, by otrzymać wycenę nieruchomości Racibórz w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć radość z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź konieczność odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), użytkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni posiadacz albo najemca nie chcą opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek i innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny jest nieuregulowany – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone na skutek działania ognia albo powodzi, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, obiekty do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z udziałem otrzymanym w drodze odziedziczenia albo po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu gotówki oraz na uniknięciu dodatkowych kosztów – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Racibórz określana jest po analizie dziesięciu różnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Szukasz narzędzi do ustalania wartości nieruchomości? Należy być świadomym, że taka wycena mieszkań nie za każdym razem jest właściwa gdyż przeliczniki do wyceny nieruchomości nie uznają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena mieszkania może być dużo zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. W naszym skupie masz spersonalizowaną wycenę mieszkań Racibórz, która od razu będzie stanowić ofertę zakupienia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę domów Racibórz ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który następnie przekażemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Racibórz, a Ty otrzymujesz pewność, że propozycje cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz anons, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem eksperta i część oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domów wiąże się z dużym kosztem, a nie daje wcale pewności, że znajdziesz kupującego, który będzie skłonny zgodzić się na taką sumę. W naszym skupie otrzymujesz podobną wycenę domu, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Racibórz – przejrzenie ogłoszeń?

Najprostszą metodą na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma albo internet. Trzeba jednak wiedzieć, że nie napotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą znacznie przekładać się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć cenę nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony kupców będzie znacznie ograniczone lub nawet zerowe. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkania Racibórz a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Racibórz jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena nieruchomości Racibórz zawiera gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z wybranej propozycji czy wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek opłat z tytułu przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Racibórz możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać kupujących samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button