Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Prusice – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Prusice zawierają faktyczną cenę rynkową, za którą jednostki skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji czy opłat. Może się zdarzyć, że po przepatrzeniu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Prusice jest mniej opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Prusice zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować na przykład problemy z najemcą, zadłużenie lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cała sprzedaż może trwać najdłużej 7 dni, a pieniądze otrzymasz do ręki albo przelewem od razu w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający realnie ponosi w chwili nawiązywania transakcji. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to powodują, że sprzedający akceptują ceny niższe nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika należy zakwalifikować okres wyczekiwania na kupca, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na zakończenie transakcji przedłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje na temat dotyczących} oferowanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Prusice.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do ręki lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż wniosek o wycenę wyceny, a otrzymasz wycenę nieruchomości Prusice na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • poczuć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Wydłużający się czas sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie kupujących
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), zamieszkuje nie mając żadnego tytułu prawnego; uprzedni posiadacz lub lokator nie chcą wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku kredytów i innych umów.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru czy też powodzi, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z prawem nabytym w wyniku dziedziczenia bądź po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy oraz na braku zbędnych wydatków – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Prusice kalkulowana jest po przeanalizowaniu dziesiątki niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Poszukujesz programów do ustalania ceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena domów nie za każdym razem jest adekwatna bo aplikacje do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W rezultacie wycena mieszkań może być znacznie zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie skłonny, aby ją zaakceptować. W naszej firmie dostajesz adekwatną wycenę mieszkań Prusice, która od razu będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę domu Prusice ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na oferowaną nieruchomość i przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który potem udostępnimy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Prusice, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale biegłego i wiele osób decyduje się na to. Należy jednak wiedzieć, że taka wycena domów pociąga za sobą niemały koszt, a nie masz wcale pewności, że spotkasz kupującego, który będzie chętny zgodzić się na taką kwotę. U nas masz podobną wycenę domów, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Prusice – przeglądnięcie ofert?

Szybką metodą na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety czy też portale ogłoszeniowe. Należy jednak wiedzieć, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą w dużej mierze przełożyć się na wartość nieruchomości. W efekcie możesz niechcący ustalić zbyt niską cenę nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką wartość, która zaś sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie znacznie ograniczone albo nawet go nie będzie. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkań Prusice a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Prusice jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba bać się, że bezpłatna wycena nieruchomości Prusice musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć dowolną wycenę czy też całą dziesiątkę oddalić – nie ponosisz żadnych wydatków z tytułu przygotowania wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Prusice masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button