Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Woźniki – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Woźniki zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której firmy skupujące są gotowe odkupić nieruchomość od ręki przekazując pieniądze w formie gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Woźniki jest mniej zyskowna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Woźniki zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować na przykład problemowego lokatora, zadłużenie albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cały proces sprzedaży może zająć nie dłużej jak siedem dni, a należności otrzymasz w formie gotówkowej albo poprzez przelew od razu w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione i powodują, że właściciele wyrażają zgodę na kwoty pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć czas poszukiwania kupca, który to okres często trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to również spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się dotyczących} oferowanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymasz wycenę mieszkania Woźniki.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do ręki lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Uzupełnij formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Woźniki na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • mieć radość z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długi okres sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i potrzeba odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; uprzedni posiadacz lub lokator nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte na skutek kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone wskutek działania ognia bądź wody, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, obiekty do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem przyznanym na skutek spadku lub po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy oraz na uniknięciu zbędnych wydatków – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Woźniki wyliczona jest na podstawie dziesiątki konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu




Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator internetowy?

Szukasz narzędzi do ustalania wartości nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena nieruchomości nie za każdym razem jest prawdziwa gdyż narzędzia do wyceny domów nie uwzględniają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena nieruchomości może być zbyt wysoka przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. W naszym skupie możesz liczyć na precyzyjną wycenę domu Woźniki, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Dane do wycen domów

Wycenę mieszkań Woźniki przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który następnie udostępnimy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Woźniki, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i część właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domu wiąże się z wysokim kosztem, a nie daje ani odrobiny pewności, że spotkasz kupca, który będzie chętny zapłacić taką kwotę. W naszej firmie otrzymujesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Woźniki – przejrzenie ogłoszeń?

Inną metodą na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety i internet. Pamiętaj jednak, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą znacznie wpływać na wartość mieszkania. W efekcie możesz nieświadomie zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która z kolei sprawi, że trudno będzie Ci wyszukać kupującego. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Woźniki a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Woźniki jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkań Woźniki ma jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, by zaakceptować którąś propozycję czy każdą odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek kosztów z racji sporządzenia propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Woźniki masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a później poszukiwać kupców samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jaką cenę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button