Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pruszcz Gdański – szybka i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Pruszcz Gdański określają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od zaraz wręczając pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Pruszcz Gdański jest mniej korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Pruszcz Gdański zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zakwalifikować na przykład kłopotliwego lokatora, długi bądź zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cała sprzedaż może potrwać najdłużej siedem dni, a należności otrzymasz w formie gotówkowej albo na konto od razu w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający rzeczywiście ponosi podczas finalizacji transakcji. Różnice te biorą się z negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste i sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny niższe nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć zapłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania musisz wrzucić okres wyczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten czas to także duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o następne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Za 2 godziny dostajesz wycenę mieszkania Pruszcz Gdański.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymasz należności do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Pruszcz Gdański w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • mieć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Długotrwały okres sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i konieczność pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje lokal (lub nie mieszka), użytkuje bez żadnego zezwolenia; poprzedni właściciel lub najemca nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku pożaru lub powodzi, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, budynki do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem nabytym w ramach spadku albo po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku gotówki a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Pruszcz Gdański kalkulowana jest na bazie 10 różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Szukasz przeliczników do ustalania ceny mieszkania? Musisz być świadomym, że taka wycena domu nie w każdym przypadku jest właściwa ponieważ programy do wyceny mieszkania nie uznają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena mieszkania może być bardzo zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć klienta, który będzie chętny, aby ją zaakceptować. W naszej firmie otrzymujesz spersonalizowaną wycenę domów Pruszcz Gdański, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Dane do wycen domów

Wycenę domu Pruszcz Gdański sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też dotrzemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który dalej przekażemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Pruszcz Gdański, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz anons, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może zostać dokonana przez rzeczoznawcę i część osób z tego korzysta. Trzeba jednak być świadomym, że taka wycena domów wiąże się z wysokim wydatkiem, a nie masz żadnej gwarancji, że napotkasz klienta, który będzie skłonny zgodzić się na wyliczoną kwotę. W naszym skupie dostajesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Pruszcz Gdański – przeglądnięcie ogłoszeń?

Najprostszą metodą na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety i portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą znacząco wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć wartość mieszkania, czym narazisz się na straty dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką cenę, która znowósz sprawi, że ciężko będzie Ci zainteresować kupującego. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Pruszcz Gdański i jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Pruszcz Gdański zobowiązuje do przyjęcia którejś oferty?

Absolutnie nie! Nie musisz obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkania Pruszcz Gdański ma gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się skorzystać z którejś oferty czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zmuszony do uregulowania żadnych kosztów z tytułu przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Pruszcz Gdański masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button