Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Szadek – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Szadek zawierają faktyczną wartość rynkową, za którą skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od zaraz wręczając sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji albo opłat. Może się zdarzyć, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Szadek jest mniej opłacalna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Szadek uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować na przykład kłopotliwego najemcę, długi czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami załatwianie formalności może zająć jedynie 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej albo na konto od razu w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący realnie ponosi przy realizacji transakcji. Różnice te są efektem rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione i sprawiają, że sprzedający akceptują kwoty niższe nawet o kilka lub kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić opłatę dla pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży z pomocą pośrednika należy zaliczyć okres poszukiwania kupca, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym okresie to także znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Szadek.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej korzystną i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz ustaloną kwotę do rąk bądź poprzez szybki przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Szadek w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko zorientujesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • poczuć radość z dokonanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długi czas sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie nieruchomością
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub konieczność odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (lub nie mieszka), użytkuje nie mając żadnego pozwolenia; uprzedni właściciel lub lokator nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny pozostaje bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania z niepełną wartością – po dewastacji, zniszczone w wyniku działania ognia albo powodzi, bez mediów, z trudnym dojazdem, budynki do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z prawem przyznanym w ramach dziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy a także na uniknięciu zbędnych kosztów – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Szadek wyliczona jest w oparciu o dziesięć niezależnych propozycji firm dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Szukasz przeliczników do ustalania ceny domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena domu nie za każdym razem jest prawdziwa gdyż kalkulatory do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. W rezultacie wycena domów może być dużo zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. W naszym skupie masz indywidualną wycenę mieszkań Szadek, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupu.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Szadek przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który potem prześlemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Szadek, a Ty zyskujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz anons, ale nie masz pojęcia jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale rzeczoznawcy i wiele sprzedających decyduje się na to. Pamiętaj jednak, że taka wycena domów wiąże się ze znacznym kosztem, a nie masz żadnej pewności, że znajdziesz kupującego, który będzie chętny zgodzić się na taką cenę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Szadek – przeanalizowanie ogłoszeń?

Najprostszym wyjściem na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma lub portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą znacznie wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić za niską wartość mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która znowósz poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Szadek a jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Szadek zobowiązuje do zaakceptowania jednej z dziesięciu ofert?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Szadek zawiera gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się przyjąć dowolną propozycję czy całą dziesiątkę odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z racji sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę domu Szadek masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a później poszukiwać kupców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button