Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Legnica – ekspresowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Legnica wskazują faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Legnica jest niewystarczająco korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Legnica mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaszeregować na przykład problemowego lokatora, długi lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cała sprzedaż może potrwać tylko 7 dni, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej albo na konto już w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący faktycznie ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nieuniknione i sprawiają, że posiadacze nieruchomości przystają na kwoty zaniżone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć należność dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba zaliczyć okres poszukiwania zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o następne miesiące.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Legnica.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz gotówkę do rąk lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Wypełnij formularz, żeby dostać wycenę nieruchomości Legnica na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – współpraca

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • mieć radość z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od problemów i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie nieruchomością
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; wcześniejszy właściciel albo lokator nie chcą opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek kredytów i innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny jest nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – po dewastacji, uszkodzone wskutek działania ognia lub powodzi, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem przyznanym w wyniku spadku bądź po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu funduszy i na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Legnica kalkulowana jest w oparciu o dziesięć konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Chcesz skorzystać z pomocy kalkulatorów do określania wyceny nieruchomości? Musisz mieć świadomość, że taka wycena mieszkania nie w każdym przypadku jest miarodajna z racji tego, iż przeliczniki do wyceny mieszkań nie uznają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. W efekcie wycena nieruchomości może być zbyt wysoka i niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. W naszym skupie możesz liczyć na dedykowaną wycenę mieszkań Legnica, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę domu Legnica przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który dalej udostępnimy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Legnica, a Ty masz pewność, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem eksperta i część właścicieli z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów wiąże się z dużym wydatkiem, a nie daje żadnej gwarancji, że spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić taką kwotę. W naszym skupie dostajesz uczciwą wycenę domów, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Legnica – przegląd ogłoszeń?

Popularną metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety albo internet. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą znacząco przekładać się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz sprawi, że zainteresowanie klientów będzie niewielkie lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Legnica i jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Legnica zobowiązuje do przyjęcia jednej z dziesięciu propozycji?

Absolutnie nie! Nie trzeba bać się, że darmowa wycena domu Legnica zawiera jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy też całe dziesięć oddalić – nie ponosisz żadnych wydatków z racji sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Legnica możesz zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a później poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button