Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pisz – ekspresowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Pisz określają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki za pieniądze w formie gotówki. Nie ma ryzyka żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub dopłat. Może się zdarzyć, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Pisz jest mniej atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Pisz zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W poczet takich czynników można zaliczyć np. problemy z lokatorem, nieuregulowane należności lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może potrwać najdłużej tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz gotówką bądź na konto od razu w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący faktycznie ponosi w momencie finalizowania transakcji. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione i sprawiają, że właściciele wyrażają zgodę na ceny pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to także duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O ZAPREZENTOWANIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Pisz.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymasz pieniądze do rąk albo poprzez szybki przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij formularz, żeby otrzymać wycenę mieszkania Pisz w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – współpraca

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaniu domu
 • poczuć satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać trudności i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Długi czas sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie nieruchomością
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni posiadacz bądź lokator nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów i innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone wskutek działania ognia lub wody, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem orzeczonym na drodze odziedziczenia lub po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu funduszy a także na braku dodatkowych kosztów – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Pisz kalkulowana jest na podstawie dziesięciu konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator internetowy?

Masz zamiar skorzystać z pomocy kalkulatorów do określania ceny mieszkania? Należy być świadomym, że tego typu wycena domów nie w każdej sytuacji jest rzetelna ponieważ przeliczniki do wyceny mieszkań nie uznają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena domów może być dużo zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. U nas masz precyzyjną wycenę nieruchomości Pisz, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę domu Pisz prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też obejrzymy Twoją nieruchomość i sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który następnie przekażemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Pisz, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale biegłego i wiele sprzedających decyduje się na to. Wiedz jednak, że tego typu wycena domów jest związana z niemałym kosztem, a nie daje żadnej pewności, iż spotkasz kupca, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną sumę. W naszym skupie możesz liczyć na zbliżoną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Pisz – przegląd ofert?

Popularną metodą na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma lub portale ogłoszeniowe. Należy jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacznie przekładać się na wartość nieruchomości. W efekcie możesz mimowolnie zaniżyć kwotę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która znowósz poskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie znacznie ograniczone lub nawet zerowe. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkań Pisz a jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Pisz jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena mieszkania Pisz ma jakiś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś propozycję czy też wszystkie oddalić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia jakichkolwiek opłat z racji sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę domu Pisz możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu świadomość jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button