Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Tarnowskie Góry – szybka i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Tarnowskie Góry zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od ręki za pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy też opłat. Może się zdarzyć, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Tarnowskie Góry jest mniej opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Tarnowskie Góry mają już uwzględnione czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemy z najemcą, zadłużenie czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas załatwianie formalności może zająć najdłużej 7 dni, a pieniądze otrzymujesz gotówką bądź poprzez przelew od razu w dzień podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący realnie ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji między stronami, które są nieuniknione a które to sprawiają, że właściciele akceptują ceny zaniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć należność dla pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania trzeba wrzucić czas poszukiwań nabywcy, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten czas to także spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje dotyczące na temat} oferowanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Tarnowskie Góry.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymasz ustaloną kwotę do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, aby otrzymać wycenę domu Tarnowskie Góry w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko zorientujesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – współpraca

Możemy obiecać, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć radość z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i potrzeba odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (lub nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; uprzedni posiadacz czy też najemca nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek kredytów i innych umów.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone w wyniku pożaru czy też wody, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem nabytym w ramach dziedziczenia lub po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy a także na uniknięciu dodatkowych wydatków – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Tarnowskie Góry wyliczona jest po analizie 10 różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Zamierzasz skorzystać z pomocy przeliczników do określania wartości mieszkania? Należy mieć świadomość, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest adekwatna ponieważ narzędzia do wyceny nieruchomości nie uznają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. W efekcie wycena nieruchomości może być za duża przez co ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie masz adekwatną wycenę mieszkania Tarnowskie Góry, która od razu będzie stanowić propozycję zakupienia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę mieszkań Tarnowskie Góry przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też oglądniemy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który następnie wyślemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Tarnowskie Góry, a Ty zyskujesz gwarancję, że oferty cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem specjalisty i część sprzedających z tego korzysta. Jednak taka wycena domów pociąga za sobą duży koszt, a nie masz ani odrobiny pewności, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zapłacić obliczoną sumę. W naszej firmie dostajesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Tarnowskie Góry – przeanalizowanie ofert?

Popularną metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej czasopisma lub internet. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet małe różnice mogą istotnie wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić za niską kwotę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką cenę, która znowósz sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie niewielkie albo nawet zerowe. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Tarnowskie Góry i jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Tarnowskie Góry jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba bać się, że darmowa wycena nieruchomości Tarnowskie Góry musi mieć gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się przyjąć którąś wycenę czy każdą oddalić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek wydatków z racji sporządzonych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę domu Tarnowskie Góry masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button