Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Babimost – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Babimost wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za którą firmy skupujące chcą odkupić nieruchomość od ręki za należności w formie gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Babimost jest mniej korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Babimost mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. problemowego najemcę, zadłużenie czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może trwać tylko tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz do ręki albo na konto od razu w dzień podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel realnie ponosi przy finalizacji transakcji. Różnice te są rezultatem negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste i prowadzą do tego, że sprzedający przystają na kwoty pomniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć zapłatę dla firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania musisz zaliczyć czas poszukiwania zainteresowanego, który to czas często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to także spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się dotyczących} oferowanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Babimost.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymasz należności do rąk albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, aby dostać wycenę nieruchomości Babimost na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zdobędziesz wiedzę jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaniu domu
 • mieć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z władaniem domem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie ze strony klientów
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni właściciel albo najemca nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone w wyniku działania ognia czy też wody, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do usunięcia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w drodze spadku czy też po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu funduszy a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Babimost określana jest w oparciu o dziesięć konkurencyjnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Chcesz skorzystać z pomocy przeliczników do ustalania ceny domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena domów nie w każdym razie jest miarodajna z racji tego, iż kalkulatory do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena domu może być zbyt wysoka przez co trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. W naszym skupie masz precyzyjną wycenę mieszkania Babimost, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupu.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Babimost ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu dotrzemy na sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy raport wraz z fotografiami, który później przekażemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Babimost, a Ty otrzymujesz gwarancję, że oferty cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale biegłego i wiele osób z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu generuje wysoki koszt, a nie daje ani odrobiny pewności, że znajdziesz klienta, który będzie gotowy zapłacić obliczoną sumę. U nas możesz liczyć na obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Babimost – przeanalizowanie ofert?

Najprostszą metodą na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej czasopisma lub internet. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na wartość mieszkania. W efekcie możesz przypadkowo zaniżyć cenę nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która znowósz sprawi, że zainteresowanie klientów będzie małe lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Babimost i jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Babimost zobowiązuje do przyjęcia jednej z dziesięciu ofert?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkań Babimost zawiera jakiś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z jakiejś oferty czy wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek opłat z racji sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Babimost możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a potem poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu świadomość jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button