Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Szczawno-Zdrój – szybka i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Szczawno-Zdrój określają rzeczywistą wartość rynkową, za którą firmy skupujące są skłonne odkupić nieruchomość od ręki przekazując należności w postaci gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Szczawno-Zdrój jest mniej atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Szczawno-Zdrój zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaliczyć np. problemowego najemcę, długi czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami cała sprzedaż może trwać tylko 7 dni, a należności otrzymasz do ręki bądź na konto już w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający rzeczywiście ponosi przy finalizowania transakcji. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia a które to prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości przystają na kwoty pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać kwotę dla firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba wrzucić okres wyczekiwania na kupca, który to czas często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to również spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeśli nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację transakcji zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin otrzymasz wycenę mieszkania Szczawno-Zdrój.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do ręki albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, żeby dostać wycenę domu Szczawno-Zdrój na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – współpraca

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • odczuć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z władaniem domem
 • Przedłużający się czas sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie domem
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i konieczność odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; były posiadacz czy też lokator nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek działania ognia albo powodzi, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem przyznanym w ramach dziedziczenia albo po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu gotówki a także na braku zbędnych kosztów – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Szczawno-Zdrój kalkulowana jest po przeanalizowaniu dziesiątki różnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz programów do określania ceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest prawdziwa z uwagi na to, że aplikacje do wyceny mieszkań nie uznają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na spersonalizowaną wycenę mieszkań Szczawno-Zdrój, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę domu Szczawno-Zdrój przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu obejrzymy oferowaną nieruchomość i sporządzimy raport razem z fotografiami, który potem przekażemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Szczawno-Zdrój, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domu może zostać przeprowadzona przez rzeczoznawcę i część oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domu wiąże się z niemałym wydatkiem, a nie masz żadnej pewności, że spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić obliczoną sumę. W naszym skupie dostajesz uczciwą wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Szczawno-Zdrój – przegląd ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma albo serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak być świadomym, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na cenę mieszkania. W rezultacie możesz niechcący ustalić zbyt małą cenę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która zaś sprawi, że niełatwo będzie Ci znaleźć nabywcę. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Szczawno-Zdrój i jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Szczawno-Zdrój jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy obawiać się, że darmowa wycena nieruchomości Szczawno-Zdrój musi zawierać gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się przyjąć którąś ofertę czy też każdą odrzucić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek wydatków z racji sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę domu Szczawno-Zdrój masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a później poszukiwać kupców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button