Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ozorków – błyskawiczna i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Ozorków wskazują faktyczną wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań są skłonne odkupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Ozorków jest niewystarczająco intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Ozorków zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego najemcę, długi czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cała sprzedaż może zająć nie więcej jak 7 dni, a należności otrzymujesz do ręki bądź przelewem już w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel realnie ponosi w momencie nawiązywania transakcji. Rozbieżności te są rezultatem negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste i sprawiają, że sprzedający wyrażają zgodę na kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić należność dla firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć czas wyczekiwania na kupca, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to również duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeżeli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Przekazujesz nam informacje dotyczące na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymasz wycenę mieszkania Ozorków.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do rąk lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Ozorków na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • odczuć radość z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać trudności i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie wśród kupców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i potrzeba pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając żadnego pozwolenia; uprzedni posiadacz lub najemca nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku pożaru bądź powodzi, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje do zniszczenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w drodze spadku lub po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu gotówki oraz na braku zbędnych wydatków – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Ozorków wyliczona jest w oparciu o dziesięć różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Zamierzasz skorzystać z pomocy programów do ustalania ceny nieruchomości? Trzeba wiedzieć, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie za każdym razem jest rzetelna bo kalkulatory do wyceny domu nie uwzględniają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie skłonny, aby ją zaakceptować. U nas możesz liczyć na dopasowaną wycenę nieruchomości Ozorków, która od razu będzie stanowić ofertę zakupienia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Ozorków przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu dotrzemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument razem z fotografiami, który następnie udostępnimy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Ozorków, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia jaką podać cenę za swój dom? Wycena domu może być przygotowana przez specjalistę i część właścicieli z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów jest związana ze znacznym kosztem, a nie daje wcale gwarancji, że napotkasz klienta, który będzie skłonny zaakceptować taką cenę. W naszym skupie możesz liczyć na zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Ozorków – porównanie ogłoszeń?

Szybkim rozwiązaniem na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety i internet. Należy jednak mieć świadomość, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą istotnie przekładać się na cenę mieszkania. W rezultacie możesz mimowolnie zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą wartość, która z kolei sprawi, że trudno będzie Ci znaleźć kupującego. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Ozorków i jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Ozorków zobowiązuje do zaakceptowania jednej propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz bać się, że bezpłatna wycena nieruchomości Ozorków musi zawierać jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z którejś oferty czy też wszystkie oddalić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia jakichkolwiek wydatków z racji sporządzonych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Ozorków masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button