Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Radomsko – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Radomsko wskazują faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź opłat. Może okazać się, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Radomsko jest niewystarczająco zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Radomsko zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zakwalifikować na przykład problemy z lokatorem, zadłużenie czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas cała sprzedaż może trwać najdłużej tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej albo na konto od razu w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący realnie ponosi przy sprzedaży. Różnice te biorą się z negocjacji między stronami, które są nieuniknione i sprawiają, że właściciele akceptują kwoty pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać prowizję pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z pomocą pośrednika należy zakwalifikować czas poszukiwania kupca, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w trakcie tego czasu to również spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Radomsko.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz gotówkę do rąk lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, aby otrzymać wycenę mieszkania Radomsko w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko zorientujesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – dlaczego warto?

Możemy zagwarantować, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaży domu
 • zyskać satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Wydłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź potrzeba odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje lokal (lub nie użytkuje go), użytkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni posiadacz czy też najemca nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów bądź innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku działania ognia bądź powodzi, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z udziałem orzeczonym w wyniku spadku albo po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy i na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Radomsko wyliczona jest w oparciu o dziesiątkę konkurencyjnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Planujesz skorzystać z pomocy narzędzi do ustalania wartości nieruchomości? Musisz być świadomym, że tego typu wycena mieszkań nie za każdym razem jest adekwatna ponieważ programy do wyceny domów nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena nieruchomości może być zbyt wysoka przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. U nas masz precyzyjną wycenę mieszkania Radomsko, która od razu będzie stanowić propozycję odkupienia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę domów Radomsko ustalamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy opis razem z fotografiami, który dalej prześlemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Radomsko, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może zostać sporządzona przez specjalistę i wiele oferujących z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów wiąże się z wysokim wydatkiem, a nie masz wcale gwarancji, że spotkasz kupca, który będzie gotowy zaakceptować wyliczoną cenę. U nas masz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Radomsko – przeanalizowanie ogłoszeń?

Innym rozwiązaniem na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle czasopisma albo internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie odnajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą znacząco wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić za niską cenę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką cenę, która zaś sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie znikome albo nawet nie będzie żadnego. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Radomsko a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Radomsko zobowiązuje do przyjęcia jakiejś propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie należy obawiać się, że bezpłatna wycena domów Radomsko musi mieć gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z jakiejś oferty czy wszelkie oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych opłat z tytułu sporządzonych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę domu Radomsko możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać nabywców na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button