Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Rychwał – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Rychwał wskazują faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub opłat. Może się zdarzyć, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej uświadomisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Rychwał jest niewystarczająco korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Rychwał uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. W poczet takich czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego lokatora, długi czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać najdłużej 7 dni, a należności otrzymujesz do ręki bądź poprzez przelew od razu w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący rzeczywiście ponosi w chwili nawiązywania transakcji. Różnice te są rezultatem prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione i prowadzą do tego, że sprzedający akceptują kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży z pomocą pośrednika należy wrzucić okres oczekiwania na nabywcę, który to czas często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje dotyczące na temat} posiadanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Rychwał.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymasz ustaloną kwotę do rąk albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę domu Rychwał na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • świadomie zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • mieć radość z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź konieczność odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (bądź nie mieszka), użytkuje nie mając żadnego zezwolenia; uprzedni posiadacz czy też lokator nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte wskutek kredytów lub innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny jest bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone wskutek pożaru czy też powodzi, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z prawem orzeczonym w ramach spadku lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu funduszy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Rychwał ustalana jest po analizie dziesiątki konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Szukasz kalkulatorów do ustalania wartości nieruchomości? Trzeba wiedzieć, że tego typu wycena domu nie w każdej sytuacji jest prawdziwa ponieważ narzędzia do wyceny domu nie uwzględniają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena nieruchomości może być zbyt duża przez co niełatwo będzie Ci znaleźć klienta, który będzie skłonny, aby ją przyjąć. U nas masz precyzyjną wycenę mieszkania Rychwał, która od razu będzie stanowić propozycję zakupu.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Rychwał przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość i przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który dalej udostępnimy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Rychwał, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może zostać przeprowadzona przez specjalistę i wiele oferujących decyduje się na to. Jednakże taka wycena domów jest związana z wysokim wydatkiem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną sumę. U nas dostajesz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Rychwał – przeglądnięcie ogłoszeń?

Szybkim sposobem na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety lub portale ogłoszeniowe. Należy jednak wiedzieć, że nie znajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą w dużej mierze przekładać się na cenę nieruchomości. W efekcie możesz mimowolnie ustalić zbyt niską kwotę nieruchomości, czym narazisz się na straty dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką cenę, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony nabywców będzie niewielkie bądź nawet zerowe. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Rychwał i jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Rychwał zobowiązuje do przyjęcia jednej oferty?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena domów Rychwał musi mieć jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować którąś wycenę czy wszystkie oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek kosztów z racji przygotowanych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Rychwał masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button