Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Krosno – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Krosno wskazują faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od zaraz wręczając sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Krosno jest niewystarczająco opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Krosno zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z najemcą, zadłużenie bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas cała sprzedaż może trwać najdłużej tydzień, a należności otrzymasz gotówką albo na konto od razu w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający faktycznie ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nieuniknione a które to powodują, że właściciele zgadzają się na kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba zaliczyć czas poszukiwań nabywcy, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to również spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Krosno.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do rąk lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Krosno w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz rozeznanie na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Możemy zapewnić, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozwagą podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • poczuć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Długi okres sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i potrzeba odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (albo nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; poprzedni posiadacz lub najemca nie zamierzają wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy bez pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru lub powodzi, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z prawem przyznanym w ramach dziedziczenia albo po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu gotówki oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Krosno kalkulowana jest po analizie dziesiątki różnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Poszukujesz aplikacji do ustalania wyceny nieruchomości? Musisz mieć świadomość, że tego typu wycena mieszkania nie zawsze jest prawdziwa z racji tego, że przeliczniki do wyceny domów nie uznają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena domów może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na precyzyjną wycenę domów Krosno, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę nieruchomości Krosno prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który dalej wyślemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Krosno, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może być dokonana przez eksperta i wiele sprzedających z tego korzysta. Musisz jednak mieć świadomość, że taka wycena domów jest związana ze znacznym wydatkiem, a nie masz ani odrobiny pewności, iż spotkasz kupca, który będzie chętny zapłacić wyliczoną sumę. W naszym skupie otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Krosno – przeanalizowanie ofert?

Popularnym wyjściem na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma lub portale ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pozornie małoznaczące rozbieżności mogą znacząco przekładać się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć kwotę nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która zaś spowoduje, że zainteresowanie kupców będzie małe bądź nawet zerowe. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Krosno a jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Krosno zobowiązuje do przyjęcia jednej z dziesięciu ofert?

Wcale nie! Nie trzeba obawiać się, że bezpłatna wycena nieruchomości Krosno musi zawierać jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się przyjąć którąś propozycję czy też całe dziesięć odrzucić – nie jesteś zmuszony do uregulowania jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę domu Krosno możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać nabywców samodzielnie, ale zyskując dzięki temu orientację jaką cenę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button