Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Warka – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Warka wskazują faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą nabyć nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie musisz bać się żadnych utajonych kosztów, prowizji albo opłat. Może być tak, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej uświadomisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Warka jest mniej opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Warka mają już uwzględnione czynniki obniżające wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas cała sprzedaż może zająć nie więcej jak siedem dni, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej bądź na konto od razu w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący realnie ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te są wynikiem rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty zaniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić zapłatę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika musisz wrzucić czas poszukiwania zainteresowanego, który to okres często trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to też spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Warka.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz uzgodnioną kwotę do rąk lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Warka na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – podejmij współpracę

Możemy obiecać, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • zyskać zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Przedłużający się czas sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (lub nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; poprzedni właściciel czy też najemca nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – po dewastacji, uszkodzone w wyniku działania ognia bądź wody, bez mediów, z trudnym dojazdem, obiekty do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem przyznanym w drodze dziedziczenia bądź po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu funduszy i na braku zbędnych wydatków – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Warka wyliczona jest na bazie dziesięciu konkurencyjnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do określania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena domów nie w każdym razie jest miarodajna gdyż kalkulatory do wyceny mieszkania nie uznają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena mieszkania może być bardzo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, aby ją przyjąć. U nas dostajesz adekwatną wycenę mieszkania Warka, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję nabycia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Warka prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy raport wraz z fotografiami, który później udostępnimy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Warka, a Ty zyskujesz pewność, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może być dokonana przez eksperta i wiele oferujących z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że taka wycena domów wiąże się z wysokim kosztem, a nie masz żadnej pewności, iż znajdziesz kupca, który będzie gotowy zapłacić obliczoną kwotę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Warka – przegląd ofert?

Popularną metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej czasopisma i internet. Trzeba jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz mimowolnie zaniżyć cenę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która zaś spowoduje, że niełatwo będzie Ci znaleźć klienta. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Warka a jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Warka stanowi zobowiązanie do zaakceptowania którejś oferty?

Absolutnie nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena mieszkań Warka zawiera jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś propozycji czy całą dziesiątkę oddalić – nie ponosisz żadnych opłat z tytułu przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Warka masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a później przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button