Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Lębork – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie ustalona w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Lębork zawierają faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji lub opłat. Może się zdarzyć, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Lębork jest niewystarczająco opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Lębork zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. problemy z lokatorem, długi bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę u notariusza ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać nie więcej jak 7 dni, a należności otrzymasz do ręki bądź na konto już w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający rzeczywiście ponosi w chwili finalizacji transakcji. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nieuniknione a które to doprowadzają do tego, że właściciele wyrażają zgodę na ceny pomniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać kwotę dla pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z udziałem pośrednika należy zaliczyć czas poszukiwania zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na finalizację transakcji zwiększy się o następne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Lębork.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij formularz, aby otrzymać wycenę mieszkania Lębork na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – dlaczego warto?

Możemy zapewnić, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Wydłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i chęć odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje lokal (bądź nie mieszka), użytkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni posiadacz lub lokator nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek i innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone wskutek działania ognia bądź powodzi, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem przyznanym w ramach spadku bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy i na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Lębork wyliczona jest w oparciu o 10 konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Poszukujesz narzędzi do ustalania wartości mieszkania? Należy wiedzieć, że taka wycena nieruchomości nie za każdym razem jest właściwa bo kalkulatory do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena mieszkania może być znacznie zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz spersonalizowaną wycenę nieruchomości Lębork, która od razu będzie stanowić ofertę zakupienia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Lębork sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który następnie udostępnimy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Lębork, a Ty zyskujesz gwarancję, że oferty cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez specjalistę i część oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domów wiąże się z dużym kosztem, a nie masz ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz kupującego, który będzie skłonny zapłacić taką kwotę. U nas dostajesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Lębork – przeglądnięcie ofert?

Inną metodą na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma i internet. Należy jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą w dużej mierze wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć cenę nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą cenę, która zaś spowoduje, że zainteresowanie kupujących będzie znacznie ograniczone lub nawet go nie będzie. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Lębork i jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Lębork jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy obawiać się, że bezpłatna wycena domu Lębork musi zawierać gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z jakiejś oferty czy też wszystkie oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych kosztów z racji przygotowania ofert. Wypełniając formularz o wycenę domu Lębork możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a następnie poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button