Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Stronie Śląskie – natychmiastowa i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Stronie Śląskie wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań są skłonne wykupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Może się zdarzyć, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Stronie Śląskie jest niewystarczająco korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Stronie Śląskie zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego lokatora, zadłużenie albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas cała sprzedaż może zająć tylko tydzień, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej lub poprzez przelew od razu w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący rzeczywiście ponosi przy sprzedaży. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia i powodują, że właściciele akceptują kwoty zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać kwotę dla pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba zakwalifikować czas oczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Stronie Śląskie.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę domu Stronie Śląskie w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie zadecydować o sprzedaniu domu
 • zyskać satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i potrzeba odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (bądź nie mieszka), użytkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni właściciel lub lokator nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek pożaru albo wody, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z prawem orzeczonym na skutek odziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Stronie Śląskie określana jest na podstawie dziesięciu konkurencyjnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator internetowy?

Szukasz programów do określania wartości domu? Wiedz jednak, że taka wycena domu nie w każdej sytuacji jest właściwa gdyż narzędzia do wyceny domów nie uwzględniają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W efekcie wycena mieszkań może być za wysoka przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, aby ją przyjąć. W naszej firmie masz adekwatną wycenę mieszkań Stronie Śląskie, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupu.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę domu Stronie Śląskie przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy raport wraz z fotografiami, który następnie wyślemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Stronie Śląskie, a Ty masz pewność, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz anons, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale eksperta i część oferujących z tego korzysta. Należy jednak mieć świadomość, że taka wycena domów wiąże się z dużym kosztem, a nie daje żadnej gwarancji, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować wyliczoną kwotę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Stronie Śląskie – przejrzenie ogłoszeń?

Najprostszą metodą na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle gazety albo internet. Musisz jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą istotnie wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić zbyt małą wartość mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która z kolei spowoduje, że trudno będzie Ci wyszukać klienta. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Stronie Śląskie a jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Stronie Śląskie jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena domu Stronie Śląskie posiada gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś oferty czy też całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych kosztów z tytułu sporządzonych ofert. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Stronie Śląskie masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać kupców we własnym zakresie, ale mając dzięki temu świadomość jaką sumę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button