Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Lubowidz – szybka i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Lubowidz zawierają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od zaraz przekazując należności w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji albo opłat. Może być tak, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Lubowidz jest za mało zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Lubowidz uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować np. kłopotliwego najemcę, długi czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może zająć tylko siedem dni, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej lub poprzez przelew już w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi przy nabycia. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć zapłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania musisz zakwalifikować czas poszukiwania nabywcy, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to też spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Lubowidz.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz należności do ręki lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Lubowidz na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • świadomie zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • odczuć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • rozwiązać trudności i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź chęć pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje lokal (lub nie zamieszkuje), użytkuje nie mając żadnego pozwolenia; uprzedni posiadacz czy też lokator nie chcą wyprowadzać się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte na skutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru albo powodzi, bez dostępu do mediów, z problemowym dojazdem, budynki do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z prawem nabytym na skutek dziedziczenia lub po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Lubowidz kalkulowana jest po analizie dziesięciu konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Szukasz aplikacji do ustalania wyceny mieszkania? Trzeba być świadomym, że taka wycena nieruchomości nie w każdym razie jest rzetelna z uwagi na to, iż kalkulatory do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena domów może być dużo zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, aby ją przyjąć. W naszym skupie otrzymujesz spersonalizowaną wycenę mieszkania Lubowidz, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Dane do wyceny domów

Wycenę domów Lubowidz prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy raport wraz z fotografiami, który później przekażemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Lubowidz, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz ofertę, ale nie wiesz jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem biegłego i wiele sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Pamiętaj jednak, że taka wycena domów jest związana z wysokim kosztem, a nie daje ani odrobiny pewności, że znajdziesz kupującego, który będzie chętny zapłacić taką sumę. U nas masz uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Lubowidz – przeglądnięcie ogłoszeń?

Najłatwiejszym sposobem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety i internet. Należy jednak być świadomym, że nie wyszukasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć wartość mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie niewielkie lub nawet zerowe. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Lubowidz a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Lubowidz jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena domu Lubowidz musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z jakiejś propozycji czy wszystkie oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych kosztów z tytułu przygotowanych ofert. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Lubowidz masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a później poszukiwać kupujących samodzielnie, ale zyskując dzięki temu świadomość jaką kwotę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button