Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Otmuchów – szybka i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie wyliczona na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Otmuchów wskazują faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki za należności w formie gotówki. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy opłat. Może okazać się, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Otmuchów jest za mało atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Otmuchów zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z lokatorem, długi albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cały proces sprzedaży może trwać nie więcej jak siedem dni, a pieniądze otrzymujesz do ręki bądź przelewem od razu w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający faktycznie ponosi w momencie realizacji transakcji. Rozbieżności te wynikają z negocjacji między stronami, które są nieuniknione a które to powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania należy zakwalifikować okres poszukiwań zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to też znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Przekazujesz nam informacje dotyczące dotyczących} oferowanej nieruchomości. Za dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Otmuchów.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do rąk lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę domu Otmuchów w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko zaczerpniesz wiedzy jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • świadomie zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • zyskać zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Przedłużający się okres sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając żadnego pozwolenia; uprzedni właściciel czy też najemca nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek kredytów bądź innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje nieuregulowany – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone wskutek działania ognia czy też powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem orzeczonym w wyniku odziedziczenia albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu gotówki i na uniknięciu dodatkowych kosztów – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Otmuchów ustalana jest po analizie 10 różnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Szukasz programów do ustalania ceny mieszkania? Wiedz jednak, że tego typu wycena domu nie zawsze jest prawdziwa bo przeliczniki do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena nieruchomości może być zbyt duża przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, by ją zaakceptować. U nas otrzymujesz indywidualną wycenę domu Otmuchów, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupienia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę domu Otmuchów przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który dalej prześlemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Otmuchów, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może być przygotowana przez specjalistę i wiele oferujących z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu pociąga za sobą duży wydatek, a nie daje ani odrobiny pewności, że znajdziesz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na taką cenę. U nas możesz liczyć na zbliżoną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Otmuchów – przejrzenie ofert?

Najprostszym rozwiązaniem na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma albo internet. Trzeba jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacznie przełożyć się na cenę mieszkania. W efekcie możesz przypadkowo ustalić za małą cenę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie klientów będzie niewielkie bądź nawet go nie będzie. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Otmuchów i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Otmuchów jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena domów Otmuchów musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy całe 10 oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek wydatków z tytułu przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Otmuchów masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu orientację jaką sumę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button